reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Przez pierwszy trymestr lekarze zalecają branie kwasu foliowego, ale jak kobieta jest u ginka to zawsze jej to mówi. Zanim pójdzie się do lekarza (już po zafasolkowaniu) lepiej cały czas brać.:-)
 
reklama
Moja znajoma miała jakąś operację na jajniku, nie pamiętam dokładnie, co to było, czy jakas rekonstrukcja czy coś, ale niby teraz jest OK (ma 26 lat), ma normalnie owulacje, była raz na USG i akurat miała owulację, więc jej lekarz pokazał to na monitorze, a jakoś zajść nie może w ciażę już od października 2007. Ale mniejsza o to, do czego zmierzam; jej lekarz powiedział, że w jej przypadku branie kwasu foliowego w podwójnej dawce (2 tabletki dziennie o tej samej porze) ma rzekomo zwiększyć szansę na zafasolkowanie. Tylko, że jej to na razie nie pomaga. Ja braąłm przez 3 m-ce przed zajściem i przez cały 1 trymestr. A oprócz tego brałam elevit, ale od 2 trymestru, bo tak to miałam mdłości i nie brałam.
 
Witam serdecznie!!! :-D:laugh2::-D

widzę,że i tutaj pisują dziewczyny oczekujące na sukces II kreseczek, więc witam się z Wami serdecznie!!! :happy::tak::happy:

ja w chwilio becnej jestem,że się tak wyraże w fazie przygotowawczej tzn. przygotowuję się do staranek - start na wiosnę, na chwilę obecną stomatolog, już powoli kwas foliowy, a staranka na wiosnę, aby maleństwo było dopiero w 2009 r ( podyktowane jest to sytuacją zawodową) :happy::-):happy:

a w dniu dzisiejszym życzę WAM SMACZNEGO I TŁUSTEGO w końcu dzisiaj mamy Tłusty Czwartek :angry:

a witaminki to chyb dopiero jak już jest ciąża? wcześniej tylko kwas foliowy?:blink::nerd::blink:
 
hej dziewczyny,
mam do Was pytanie,czy słyszałyscie kiedykolwiek o takiej opini,że starając się o dziecko nie powinno się pić zielonej herbaty:happy:jestem straszną herbaciarą właśnie green tea.Zapytam też gina może mnie nie wyśmieje....hehe:-D

pozdrawiam
 
jestem straszną herbaciarą właśnie green tea.Zapytam też gina może mnie nie wyśmieje....hehe:-D

myślę,że nie wyśmieje, tylko rozwieje Twoje watpliwości, bo ja niestety w tej kwestii sie nie orientuję :no: a nie wiem czy na forum nie ma gdzieś watku o odżywianiu wczasie ciąży, tam trzeba szukać odpowiedzi na Twoje pytanie ?:tak:

dobranoc, spokojnej ale owocnej nocki :rofl2:
 
nawet w nocy nie można odpocząć...hehe:-)

ja też życzę figlarnej nocki, skoczę sobie na dział o żywieniu chociaż trochę już za poźno na jedzonko hehe:-)
dzięki pozdrawiam
 
reklama
Do góry