reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
jestem jestem,co dzień tu zaglądam tylko jakoś tak mało piszę ale obiecuję że będe Wam donosić co u mnie,zaczynają się staranka w tym cyklu tak więc TRZYMAJCIE KCIUKI..............hehe:-)
sylwia
 
cześć dziewczyny,dzisiaj niedziela a ja jakaś bez humoru. Mam swoje "pięć"minut w tym cyklu a ja już na starcie bez entuzjazmu i ze zlym przeczuciem.:-( Zaczyna mnie martwić to że mam coraz mniej ochoty na seksik,z jednej strony bym chciala a z drugiej zero potrzeby i chęci.Na pewno takie podejście może nas tylko oddalić od upragnionej fasolki,:-(
Ahh najchętniej to bym wróciła do czasow kiedy nie planowałam z kalendarzem i był pełny luz tylko że to też dzidzi nam nie dało.......:-(
pozdrawiam Was i przepraszam za moje smutasy
 
Sylwia1980, postaraj sie zrelaksować i wyluzować, :-pmoże znajdz sobie jakieś dodatkowe zajęcie, ktore chociaz troszke oderwie myśli od głównego tematu np. może jakaś książka albo rozwijanie swoich pasji :-p a zobaczysz jak już będzie prawdziwa słoneczna wiosna, to i Ty odżyjesz i na wszystko spojrzysz świeżym spojrzeniem, teraz troszke luzu, spontonu a wszystko sie ułoży i zaowocuje fasolka pod serduchem :-) POWODZENIA
 
no wlaśnie na brak zajęć to nie narzekam:-Dcałe dnie spędzam w pracy i na dodatek jeszcze przynosze do domu:baffled:,egzaminy ,testy i tak w kółko.Pewnie na mnie tez przyjdzie pora,hehe lista staraczek topnieje tak więc kto wie........może w tym miesiącu,dzięki jarzębinko
a co to za zmartwienia dopadly Cię Beatko?
 
Powiem szczerze że teraz w takiej sytuacji nawet nie cieszą mnie staranka o drugie dziecko. Jeżeli coś będzie nie tak, staranka trzeba będzie odłożyć i zająć się zdrowiem męża.
Zawsze jak już w życiu zaczyna się układać, to nagle się okazuje że coś nie tak ze zdrowiem.

Beatka, to trzymam kciuki za zdrowie męża i oby okazało się że to nic takiego, wyleczą i po sprawie :tak::tak::tak: oby wszystko było OK i staranka też szły swoim torem i tempem :tak: głowa do góry, będzie dobrze :-D:-D:tak::tak::happy2::happy2:
 
Beatko ja tez życzę szybkiego powrotu męza do zdrowia,trzymam mocno kciuki aby wszystko minęlo!!!!!!
Ja też kiedyś bylam w podobnej sytuacjii,tak więc troszkę Cię rozumiem,trzeba wierzyc że będzie dobrze.:tak:
pozdrawiam cieplo
 
reklama
:-) Jarzębinko, :tak:Sylwia dziękuję ja też jestem dobrej myśli. Mam nadzieję że piątek będzie dla nas szczęśliwym dniem.
 
Do góry