reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
No biore i czuje sie jak chodzaca kula tluszczu. Jestem ciagle wzdeta, mam brzuch jak balon. Nie wiem czy to wina mety czy tego, ze odkad pracuje w nowej pracy to cykl kiblowy mi sie poprzestawial. I moge nie iść do kibma 5 dni. Ale odkad to biore czuje sie strasznie gruba i spuchnieta.
Organizm przyzwyczaja się do mety nawet 6 tyg.
Przed drugą ciążą i całą ciążę byłam na mecie. Pierwsze 2 tyg były średnie, najgorsze pierwsze dni. Straszne rewolucje żoładkowe miałam i ogólnie samopoczucie do d..
 
Ja tez miałam taka nadzieje ale jiz na to nie licze. Jestem wkurzona, ze tak te leki mnie zjechały i fizycznie i psychicznie i wpłynęły na mój wygląd. W dodatku jestem słaba jak Wieprz, włosy mi wypadają, wszystko mi sie gorzej goi. I po co ? Żeby jak zwykle biel na teście była. No po prostu szlag mnie trafia
Ja po prostu aż nie wierzę, że się nie udało 😭tak czytam co piszesz i marzę, że póki nie ma okresu to jest szansa na ciąże
 
Ja po prostu aż nie wierzę, że się nie udało 😭tak czytam co piszesz i marzę, że póki nie ma okresu to jest szansa na ciąże
Jutro 10dc i będzie biel. Ja to wiem. Jajnik, z którego miałam owu napieprzać mnie tak, jakby sie śmiał ze mnie. Tez nie mogę w to uwierzyć ze to wszystko na marne. Niby te leki działają 3-4 miesiące ale ja tego trochę nie pojmuje, moim zdaniem z każdym miesiącem mój organizm będzie wracał do pierwotnego stanu.. po prostu chce mo sie ryczeć.
 
Dziewczyny, życie kobiet- wytrwałych staraczek- jest powalone. Siedzę w pracy i dramatycznie boli mnie głowa. W końcu wzięłam ibuprom i chwili, w której go przełknęłam pojawia myśl „To pewnie objaw ciąży. Gratuluje, tą tabletką właśnie zabiłas zarodek” 🤯 i ciagle to kminie, a test biały jak ściana 😂😂
 
Mam wyniki, troche mało ale zobaczymy co będzie za 2 dni 🤷‍♀️
Screenshot_20220726-151146_OneDrive.jpg
 
reklama
Do góry