reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

O kurcze to wysoki poziom! Myślisz, że ja ze swoim 16,8 ng - 24dc, 12dpo to powinnam iść do lekarza? Nie za mało?
wiesz co wmówiono mi i tego się trzymam ze progesteron jest najważniejszy w 1 etapie wiec pilnuje go starsznie ... ja przy 16 bym poszła po duphason i jadła 3x1 :) Ew zobacz za pare dni może urósł :-)
 
reklama
Ile czasu trza trzymać mocz żeby test był wiarygodny?
Wstaje o 4 rano na ten letrox i mi się nie chce łapać sików do kielona a potem to już myślę, że jest za późno 🤦
Moja psychika chyba wypiera testowanie
Nie mam pojecia :D ja nigdy nie sikam rano bo mi sie nie chce, chce mi sie spać. No nie sikam jak sie opije niewiadomo jak ale nie zwracam jakiejs extra uwagi, żeby bylo ileś h. I tak czy pije czy nie to zawsze jest bialo
 
Jak tam idzie branie mety?? 😌😌😁
No biore i czuje sie jak chodzaca kula tluszczu. Jestem ciagle wzdeta, mam brzuch jak balon. Nie wiem czy to wina mety czy tego, ze odkad pracuje w nowej pracy to cykl kiblowy mi sie poprzestawial. I moge nie iść do kibma 5 dni. Ale odkad to biore czuje sie strasznie gruba i spuchnieta.
 
No biore i czuje sie jak chodzaca kula tluszczu. Jestem ciagle wzdeta, mam brzuch jak balon. Nie wiem czy to wina mety czy tego, ze odkad pracuje w nowej pracy to cykl kiblowy mi sie poprzestawial. I moge nie iść do kibma 5 dni. Ale odkad to biore czuje sie strasznie gruba i spuchnieta.
Cykl kiblowy ❤️
To od leków ! Ja od tej mieszanki immunosupresyjne mam tez brzuch jak 🤷‍♀🤰i czuje się taka spuchnięta i napompowana
 
No biore i czuje sie jak chodzaca kula tluszczu. Jestem ciagle wzdeta, mam brzuch jak balon. Nie wiem czy to wina mety czy tego, ze odkad pracuje w nowej pracy to cykl kiblowy mi sie poprzestawial. I moge nie iść do kibma 5 dni. Ale odkad to biore czuje sie strasznie gruba i spuchnieta.
Chyba jednak meta. Znajoma miała podobne akcje na początku... 😔 Trzeba to przetrwać :)
A jak w robocie? :)
 
reklama
Dramat... jeszcze mam nadzieje, ze chociaz po okresie spadnie ten brzuch...
Ja tez miałam taka nadzieje ale jiz na to nie licze. Jestem wkurzona, ze tak te leki mnie zjechały i fizycznie i psychicznie i wpłynęły na mój wygląd. W dodatku jestem słaba jak Wieprz, włosy mi wypadają, wszystko mi sie gorzej goi. I po co ? Żeby jak zwykle biel na teście była. No po prostu szlag mnie trafia
 
Do góry