reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Jutro 10dc i będzie biel. Ja to wiem. Jajnik, z którego miałam owu napieprzać mnie tak, jakby sie śmiał ze mnie. Tez nie mogę w to uwierzyć ze to wszystko na marne. Niby te leki działają 3-4 miesiące ale ja tego trochę nie pojmuje, moim zdaniem z każdym miesiącem mój organizm będzie wracał do pierwotnego stanu.. po prostu chce mo sie ryczeć.
Kochana pamiętaj, że te leki działają dłużej, nie na jeden cykl. Może organizm też potrzebuje czasu żeby ogarnąć się po tym bombardowaniu! Pomyśl ile już przeszłaś, ile wyczekałaś.... Ja wiem, że mogę sobie pisać takie teksty a Ty i tak będziesz czuła i myślała swoje ale bardzo chciałabym żebyś wiedziała, że my Ci kibicujemy i wspieramy ❤️
 
reklama
Kochana pamiętaj, że te leki działają dłużej, nie na jeden cykl. Może organizm też potrzebuje czasu żeby ogarnąć się po tym bombardowaniu! Pomyśl ile już przeszłaś, ile wyczekałaś.... Ja wiem, że mogę sobie pisać takie teksty a Ty i tak będziesz czuła i myślała swoje ale bardzo chciałabym żebyś wiedziała, że my Ci kibicujemy i wspieramy ❤️
Bardzo dziękuje ❤️
 
Kochana pamiętaj, że te leki działają dłużej, nie na jeden cykl. Może organizm też potrzebuje czasu żeby ogarnąć się po tym bombardowaniu! Pomyśl ile już przeszłaś, ile wyczekałaś.... Ja wiem, że mogę sobie pisać takie teksty a Ty i tak będziesz czuła i myślała swoje ale bardzo chciałabym żebyś wiedziała, że my Ci kibicujemy i wspieramy ❤️
Podpisuję się po tym obiema rękami! I nogami jeśli to pomoże 😉
 
Czyli mówicie ze takie samopoczucie jak baryla po mecie jest normalne? I ze minie? Boje sie, ze przytyje przez mete... chciaz narazie na wadze nie przybylo. Ale brzuch mam spokojnie jak we wczesnej ciąży
 
Czyli mówicie ze takie samopoczucie jak baryla po mecie jest normalne? I ze minie? Boje sie, ze przytyje przez mete... chciaz narazie na wadze nie przybylo. Ale brzuch mam spokojnie jak we wczesnej ciąży
Tak. Normalne. I powiem Ci, że ja na mecie schudłam. Wyciągneło mnie ładnie, ale organizm musi się przyzwyczaić i początki nie są przyjemne
 
Czyli mówicie ze takie samopoczucie jak baryla po mecie jest normalne? I ze minie? Boje sie, ze przytyje przez mete... chciaz narazie na wadze nie przybylo. Ale brzuch mam spokojnie jak we wczesnej ciąży
Mi na razie nic nie jest po mecie. W pierwszych dniach miałam 2x rozwolnienie, ale miewałam je też 3tyg temu bez mety, także nie wiążę jednego z drugim :)
 
Mi na razie nic nie jest po mecie. W pierwszych dniach miałam 2x rozwolnienie, ale miewałam je też 3tyg temu bez mety, także nie wiążę jednego z drugim :)
Ja mam dawkę 2 tys a docelowo miałam mieć 3 tys :p ale póki co nie zmieniam ... wogole nie czuje ze ja jem .. zero zmian ani na plus ani na minus ...
 
reklama
Do góry