reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Dziękuję wam bardzo
Uspokoiłyście mnie. Lepiej będzie się nie nastawiać, ochłonąć i wziąć to na plecy.
Odważyłabym się zrobić betę tylko nie wiem w jaki sposób to wszystko przebiega, a też nie mogę nic na internecie znaleźć. Trochę wstyd że mając 22 lata nie wiem takich rzeczy haha

Idziesz do laboratorium dostępnym w Twoim mieście np. alab, diagnostyka itp. mówisz że chcesz zrobić badanie beta hcg, płacisz, pobierają Ci krew, po kilku godzinach masz wyniki.

Nie musisz być na czczo, nie musisz mieć skierowania itd
 
reklama
Idziesz do laboratorium dostępnym w Twoim mieście np. alab, diagnostyka itp. mówisz że chcesz zrobić badanie beta hcg, płacisz, pobierają Ci krew, po kilku godzinach masz wyniki.

Nie musisz być na czczo, nie musisz mieć skierowania itd
To takie proste?
Szanuje was za ogarnięcie tych tematów wszystkich, naprawdę czytając to forum można stwierdzić że większość z was ma niesamowicie dużą wiedze
Miło się od was uczyć :D
 
To takie proste?
Szanuje was za ogarnięcie tych tematów wszystkich, naprawdę czytając to forum można stwierdzić że większość z was ma niesamowicie dużą wiedze
Miło się od was uczyć :D
Cóż, nie będziemy się chwalić, jak bardzo nasza wiedza wykracza poza proces wykonywania bety hcg... ;-) W każdym razie życzę Ci, byś nie musiała takiej wiedzy osiągać.
A Ty instynktownie co byś zrobiła po pozytywnym teście domowym?
 
Cześć, jestem Gabi, gratyluje wszystkich dwoch kresek :) coś o mnie: mam 28 lat, synka 16mscy o którego staraliśmy się 4cykle, a przed tym byłam w ciąży biochemicznej po 1cs. Obecnie staramy się z mężem o drugie bobo, obecnie 3cs. Przy staraniach o synka robiłam testy owu i zwykle nie mialam wątpliwości co do wyniku a teraz zakupiłam jakieś inne najtańsze z allegro i mam zagwoste.. dlaczego ta kreska testowa nie wybarwia się cała tylko taka cienka kreseczka jest..? Czy to jakaś wada, czy one tak mają? Może któraś z Was też takich używa? Dziś mam 17dc i teoretycznie powinna byc owu. Jak interpretować ten test? 🤔🤔 przy okazji możecie mnie wpisać na 24.07 na testowanko :D mam nadzieję że długo tutaj nie zabawię 😅.
 
Cześć, jestem Gabi, gratyluje wszystkich dwoch kresek :) coś o mnie: mam 28 lat, synka 16mscy o którego staraliśmy się 4cykle, a przed tym byłam w ciąży biochemicznej po 1cs. Obecnie staramy się z mężem o drugie bobo, obecnie 3cs. Przy staraniach o synka robiłam testy owu i zwykle nie mialam wątpliwości co do wyniku a teraz zakupiłam jakieś inne najtańsze z allegro i mam zagwoste.. dlaczego ta kreska testowa nie wybarwia się cała tylko taka cienka kreseczka jest..? Czy to jakaś wada, czy one tak mają? Może któraś z Was też takich używa? Dziś mam 17dc i teoretycznie powinna byc owu. Jak interpretować ten test? 🤔🤔 przy okazji możecie mnie wpisać na 24.07 na testowanko :D mam nadzieję że długo tutaj nie zabawię 😅.
Ah No i zdjęcie tego testu owu.. dodam że wszystkie wychodzą takie że kreska cienka tylko różnej intensywności
 

Załączniki

  • 20220709_134540.jpg
    20220709_134540.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 77
Ah No i zdjęcie tego testu owu.. dodam że wszystkie wychodzą takie że kreska cienka tylko różnej intensywności
Moim zdaniem u ciebie jeszcze nie ma piku lh i dlatego taka kreska. Jak będzie pik to raczej nie będziesz miała wątpliwości :) ja chyba korzystam z tych samych z allegro.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220526_172724_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220526_172724_com.android.gallery3d.jpg
    217,4 KB · Wyświetleń: 73
Chciałam się dowiedzieć jak wy czujecie się z waszymi myślami, czy jest w was więcej ekscytacji, strachu, lęku czy zniecierpliwienia?
i czy czułyście się kiedyś w pełni gotowe, zero zawahania itp
Zdecydowanie zero wahania...
Przemyślana decyzja 100%
Jedyne wątpliwosci dotyczą tego, dlaczego tak późno podjąłam decyzję (oczywiście były powody) i czy wogole sìę uda.

Dzis bez ekscytacji nasikalam na test, biały jak w morde strzelił.. .. 22 dzien cyklu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam się dowiedzieć jak wy czujecie się z waszymi myślami, czy jest w was więcej ekscytacji, strachu, lęku czy zniecierpliwienia?
i czy czułyście się kiedyś w pełni gotowe, zero zawahania itp
My jesteśmy gotowi, zdecydowani i czekamy na ciążę. Oczywiście jakiś strach jest jak to będzie, jak będziemy sobie radzić ale wiemy też, że to ten czas 😃
 
Do góry