reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Ja ten cykl daję na straty, bo jedyny seks był w pierwszy dzień plodny. Teraz mam wakacje z dziećmi u moich rodziców, bo trafił się urlop mężowi i robi remont kuchni, więc no...Testować tu też nie będę u rodziców 🙈 Zjazd do domu będzie w dniach @, tak więc info czy się udało, to ta @ powie 🤪 Ale pewnie nici, trudno...
 
U mnie dziś najprawdopodobniej owulacja i już mi wchodzi na głowę 🙈 bo śniło mi się, że poszłam zrobić siku i mówię a co tam. Zrobię test. Tyle że miałam pinka kasetowego. Miało nic nie wyjść, a tam dwie grube kreski 🤣😱
To życzę aby sen się spełnił ❤️

Dziewczyny, u mnie dziś 6dc. Apka Premom zaleca robią test owu od dziś. Tem dedykowany test ovu do niej wyszedł tak w 6dc i to nie z pierwszego siku… nie za mocna kreska jak an ten etap cyklu ?
 

Załączniki

  • 5D3BB758-BB28-4B12-B9D7-B59CCE450B01.jpeg
    5D3BB758-BB28-4B12-B9D7-B59CCE450B01.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 61
Ja dzisiaj znów zatestowalam. Po wczorajszym „duchu” nie ma ani śladu.

Będę testować jeszcze jutro, ale już nadzieja gdzieś uleciała.

Przyznam się Wam, że uwierzyłam we wczorajszego ducha :-( i dzisiejsza biel wbiła mnie w podloge. Chodzę strasznie podłamana. Mężowi nawet nie mówię bo on twierdzi, ze nie ma się czym przejmować bo będą kolejne miesiące…
 
U mnie dziś najprawdopodobniej owulacja i już mi wchodzi na głowę 🙈 bo śniło mi się, że poszłam zrobić siku i mówię a co tam. Zrobię test. Tyle że miałam pinka kasetowego. Miało nic nie wyjść, a tam dwie grube kreski 🤣😱
Niech to będzie proroczy sen! Trzymam kciuki!
Mi się od dwóch dni śni, że mam innego faceta i jestem mega zadowolona w tym śnie. Ale tego akurat wole głębiej nie analizować 😂😂
 
Ja dzisiaj znów zatestowalam. Po wczorajszym „duchu” nie ma ani śladu.

Będę testować jeszcze jutro, ale już nadzieja gdzieś uleciała.

Przyznam się Wam, że uwierzyłam we wczorajszego ducha :-( i dzisiejsza biel wbiła mnie w podloge. Chodzę strasznie podłamana. Mężowi nawet nie mówię bo on twierdzi, ze nie ma się czym przejmować bo będą kolejne miesiące…
Rozumiem Cię doskonale.. Mój też tak mówi, bo on jest nastawiony bardziej zadaniowo i wyznaczył sobie cel, gdzie nieudany cykl nie powoduje u niego takiego załamania jak u mnie i będzie działał dalej - jak nie w tym, to w następnym 😣🥲. Ja tak kurde nie potrafię 👀
 
Ja wczoraj wieczorem jeszcze oglądałam moj test z rana i tez jakieś majaki miałam na druga kreskę, nawet chciałam wam zrobić zdjęcie, ale na zdjęciu totalnie nic, stwierdziłam ze go wywalam i się nie będę wkurzać i wymyślać druga kreskę… dziś zaczynaja mnie bolec cycki i coś tam kłuje w podbrzuszu od wczoraj wieczorem, ale pewnie na okres…
 
reklama
Do góry