reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Ja dzisiaj znów zatestowalam. Po wczorajszym „duchu” nie ma ani śladu.

Będę testować jeszcze jutro, ale już nadzieja gdzieś uleciała.

Przyznam się Wam, że uwierzyłam we wczorajszego ducha :-( i dzisiejsza biel wbiła mnie w podloge. Chodzę strasznie podłamana. Mężowi nawet nie mówię bo on twierdzi, ze nie ma się czym przejmować bo będą kolejne miesiące…
Właśnie mialam pytać, jak te duszki czy cos juz jest. U mnie tez bialo i jak nie ma, to nie ma nawet sladu... obejrzałam pod kazdym kątem z uzyciem nawet latarki... 😁😁😁
 

Załączniki

  • 20220710_110003.jpg
    20220710_110003.jpg
    598,3 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Właśnie mialam pytać, jak te duszki czy cos juz jest. U mnie tez bialo i jak nie ma, to nie ma nawet sladu... obejrzałam pod kazdym kątem z uzyciem nawet latarki... 😁😁😁
uff myślałam ze tylko ja jestem taka schizowana z ogladniem testu, wczoraj na balonie rozpracowywała test 😂😂 mam nadzieje ze nikt mnie nie obserwował 😂
 
uff myślałam ze tylko ja jestem taka schizowana z ogladniem testu, wczoraj na balonie rozpracowywała test 😂😂 mam nadzieje ze nikt mnie nie obserwował 😂
Tez mam wielką nadzieję, że nie widzą mnie na balkonie, bo czuje sie jak oszołomka. Mało tego moje corki wczoraj znalazly test i stały patrząc na mnie z wnikliwym spojrzeniem jak matki nastolatki z pytaniem w oczach co to ma być??? A ja hmmm no przeciez 1 kreska negatywny.... 😁🤣🤣
 
Właśnie mialam pytać, jak te duszki czy cos juz jest. U mnie tez bialo i jak nie ma, to nie ma nawet sladu... obejrzałam pod kazdym kątem z uzyciem nawet latarki... 😁😁😁
Ja dziś nie robiłam, bo nie miałabym testu na jutrzejsze testowanie🤣🤣 ale też mi odwala, mam dużo śluzu, przez co cały czas chodzę sprawdzać czy to czasem @ nie przyszła 🤦‍♀️🙈. Serce mi wali jakbym 10 kaw dziś wypiła, nie wiem czy nerwy czy może pogoda nie służy. Zajmuje głowę gotowaniem, zrobiłam już ciasto, babeczki dla Młodego i obiad, a mamy 11🤷‍♀️🤡.
 
Hej przy niedzieli. Wiem, że mam już te dwie kreski, długo się nie starałam bo teraz w trzecim miesiącu zaskoczyło. Ale pisze, bo nie chce na marcowkach. Dalej mnie boli noga 😕 już nie wiem czy to od jajnika, bo jajniki już niby nie bolą, niby boli dalej ten jeden, sama nie wiem Jutro chce jechać jeszcze raz na bete, zbadam proga. We wtorek lekarz. Może coś zobaczy. Mam nadzieję, że nie będzie w razie w pseudopecherzyka w macicy. Przepraszam za smety, ale miałam nadzieję, se choć raz po ujrzeniu dwóch kresek będzie ok😓 nie plamie. Trzymajcie kciuki, żeby to było w sumie jakieś przeziębienie czy przewijanie i żeby był pęcherzyk ciążowy w macicy🙂
 
Co do tych testów owulacyjnych to różnie bywa. Niby zaleca się wieczorem, ale są dziewczyny które mają krótki pik i robią nawet 5 razy dziennie.
Dlatego ja odpuściłam bo u mnie to jest bardzo ciężko wyłapać o ile w ogóle
 
Co do tych testów owulacyjnych to różnie bywa. Niby zaleca się wieczorem, ale są dziewczyny które mają krótki pik i robią nawet 5 razy dziennie.
Dlatego ja odpuściłam bo u mnie to jest bardzo ciężko wyłapać o ile w ogóle
Ja robię na codzień ok godziny 18,a jak już wiem że zbliżam się do owu to wtedy robię 2 razy dziennie - rano ale nie z porannego i wieczorem :)
 
Co do tych testów owulacyjnych to różnie bywa. Niby zaleca się wieczorem, ale są dziewczyny które mają krótki pik i robią nawet 5 razy dziennie.
Dlatego ja odpuściłam bo u mnie to jest bardzo ciężko wyłapać o ile w ogóle
Ja z pierwszego porannego tobie tylko clearblue, bo tak zaleca producent. Inne zazwyczaj po południu, nie z porannego, tak jak jest w instrukcji
 
Hej przy niedzieli. Wiem, że mam już te dwie kreski, długo się nie starałam bo teraz w trzecim miesiącu zaskoczyło. Ale pisze, bo nie chce na marcowkach. Dalej mnie boli noga 😕 już nie wiem czy to od jajnika, bo jajniki już niby nie bolą, niby boli dalej ten jeden, sama nie wiem Jutro chce jechać jeszcze raz na bete, zbadam proga. We wtorek lekarz. Może coś zobaczy. Mam nadzieję, że nie będzie w razie w pseudopecherzyka w macicy. Przepraszam za smety, ale miałam nadzieję, se choć raz po ujrzeniu dwóch kresek będzie ok😓 nie plamie. Trzymajcie kciuki, żeby to było w sumie jakieś przeziębienie czy przewijanie i żeby był pęcherzyk ciążowy w macicy🙂
Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze. Trzymaj się! Daj znać jak tam wyniki.
 
reklama
Ja się bawię w temperaturę bo u mnie lepiej się to sprawdza. Dzisiaj miałam lekki spadek zobaczymy czy jutro samo skoczy czy wezmę ovi :)
 
Do góry