reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Przepisał mi duphaston z myślą taka że w te wakacje uda mi się po nim zajść w ciążę,ponoć ma pomóc w regulacji cyklu.tylko że moje cykle były regularne,do teraz ,teraz zamiast 27 był 33 dni...może ktoś mi podpowie w jakim celu ten dyktafon pomaga zajść kobieta w ciążę bo przyznam że nigdy o nim nie slyszalam
 
reklama
Ja będę testować 23.08 w dzien okresu , w tym msc wykorzystałam wszystkie testy , mam zamiar kupić tylko jeden w dzień testowania 🙈 w następnym tygodniu mamy pierwsza wizytę w bocianie , ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi?
Btw dzisiaj pierwszy raz na głos powiedziałam znajomej w pracy że będziemy się diagnozować / leczyć , starsznie to powiedzieć na głos i że to już rok mija , brzmi tak poważnie, ale dobrze jest się komuś wygadać bo rodzinie nie mówimy za dużo jest dzieciaków i ciąż nie chce współczucia
 
A więc tak...byłam u gina...wyniki markerów Oki.
Oczywiście już chciał dac mi skierowanie do szpitala na operację usuwania torbiela bez badań po @.trochę naczytalam się na ten temat i wiem że są też skutki uboczne,w końcu tylko przez powłokę brzuszna zrobił usg i stwierdził że grosze się nie liczą dla niego ,jak by zmalała np z 4x6 na 4x3 to by było czym się cieszyc A tak to tylko mm które nic nie znaczą...prosiłam czy skoro jestem w 7 dniu cyklu to czy mozna sprawdzić ten drugi jajnik ,czy są pęcherzyki itd ale stwierdził że skoro jeden nie pracuje to ten drugi coś może zdziałać,ale nie musi.takze tego też nie mam sprawdzonego,stwierdził że skoro już mam jedno dziecko to owulke muszę mieć, tylko to było ponad 6 lat temu, to że kiedyś była nie znaczy że teraz też musi być...jedyne co to mi daj 2 op Duphaston i jak się nie uda zajść przez kol3jna 3 cykle to mam przyjść na wizyte
Poszukaj innego lekarza. Gdybym na takiego trafiła to byłby moja ostatnia wizyta i niego. Nie mów,ze jeszcze zapłaciłaś za to miliony monet
 
Przepisał mi duphaston z myślą taka że w te wakacje uda mi się po nim zajść w ciążę,ponoć ma pomóc w regulacji cyklu.tylko że moje cykle były regularne,do teraz ,teraz zamiast 27 był 33 dni...może ktoś mi podpowie w jakim celu ten dyktafon pomaga zajść kobieta w ciążę bo przyznam że nigdy o nim nie slyszalam
Ale nawet przy takiej długości i takich wahaniach to są regularne cykle 😊 spokojnie. Naprawdę poszukaj innego lekarza. Szkoda Twojego zdrowia. Może popytaj do kogo warto pójść. Skąd jesteś ?
 
Ale nawet przy takiej długości i takich wahaniach to są regularne cykle 😊 spokojnie. Naprawdę poszukaj innego lekarza. Szkoda Twojego zdrowia. Może popytaj do kogo warto pójść. Skąd jesteś ?
Ja wiem że teraz mój cykl zbytnio od normy nie odbiega, były takie upały że kilku koleżanka @się spozniala, mogła owulke się przesunąć,aż się zdziwiłam że przepisał mi dupka aż 2 opakowania,stwierdził że może .pomóc mi w zejściu w ciaze.ja mieszkam w małej wiosce,do miasta mam kawałek ale jestem mobilna, a każdy raczej chodzi do innego i sobie chwali.ten ten u którego byłam ma dobre opinie
 
Hejo dziewczyny :) Ja z szybkim pytaniem, w jakich ilościach powinien jeść facet orzechy brazylijskie? Podobno poprawiają nasienie tylko ile ich dziennie jeść?
 
reklama
Do góry