reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
A więc tak...byłam u gina...wyniki markerów Oki.
Oczywiście już chciał dac mi skierowanie do szpitala na operację usuwania torbiela bez badań po @.trochę naczytalam się na ten temat i wiem że są też skutki uboczne,w końcu tylko przez powłokę brzuszna zrobił usg i stwierdził że grosze się nie liczą dla niego ,jak by zmalała np z 4x6 na 4x3 to by było czym się cieszyc A tak to tylko mm które nic nie znaczą...prosiłam czy skoro jestem w 7 dniu cyklu to czy mozna sprawdzić ten drugi jajnik ,czy są pęcherzyki itd ale stwierdził że skoro jeden nie pracuje to ten drugi coś może zdziałać,ale nie musi.takze tego też nie mam sprawdzonego,stwierdził że skoro już mam jedno dziecko to owulke muszę mieć, tylko to było ponad 6 lat temu, to że kiedyś była nie znaczy że teraz też musi być...jedyne co to mi daj 2 op Duphaston i jak się nie uda zajść przez kol3jna 3 cykle to mam przyjść na wizyte
 
Aha.jak poruszyła temat testów owulki to powiedział że nie ma sensu to nie ma pewności że tak naprawdę owulka przebiegła prawidlowo.
Także nadal jestem w czarnej D....
 
Dziewczyny chyba moge na razie odetchnac 🥰🥰 2 dni temu beta 12 i prog 12
20220728_153328.jpg
 
A więc tak...byłam u gina...wyniki markerów Oki.
Oczywiście już chciał dac mi skierowanie do szpitala na operację usuwania torbiela bez badań po @.trochę naczytalam się na ten temat i wiem że są też skutki uboczne,w końcu tylko przez powłokę brzuszna zrobił usg i stwierdził że grosze się nie liczą dla niego ,jak by zmalała np z 4x6 na 4x3 to by było czym się cieszyc A tak to tylko mm które nic nie znaczą...prosiłam czy skoro jestem w 7 dniu cyklu to czy mozna sprawdzić ten drugi jajnik ,czy są pęcherzyki itd ale stwierdził że skoro jeden nie pracuje to ten drugi coś może zdziałać,ale nie musi.takze tego też nie mam sprawdzonego,stwierdził że skoro już mam jedno dziecko to owulke muszę mieć, tylko to było ponad 6 lat temu, to że kiedyś była nie znaczy że teraz też musi być...jedyne co to mi daj 2 op Duphaston i jak się nie uda zajść przez kol3jna 3 cykle to mam przyjść na wizyte
Może ale nie musi i olał to. No świetny lekarz.
Czym prędzej szukaj kogoś innego, a co do torbieli to trzeba dokładnie obejrzeć i przemyśleć czy usunięcie nie będzie najlepszym rozwiązaniem 🙄 oczywiście jeśli sama.nie będzie się zmniejszać
 
Może ale nie musi i olał to. No świetny lekarz.
Czym prędzej szukaj kogoś innego, a co do torbieli to trzeba dokładnie obejrzeć i przemyśleć czy usunięcie nie będzie najlepszym rozwiązaniem 🙄 oczywiście jeśli sama.nie będzie się zmniejszać
Nawet nie wiem co to za rodzaj torbieli A czytałam że jest ich kilka 🤷‍♀️
 
Już sama nie wiem co robić,co myśleć o tym wszystkim,czy z tym jednym jajników który teraz pracuje mam jakiekolwiek szanse na ciążę, czy on wogole pracuje 🤷‍♀️czuje się tak okropnie że aż wyć mi się chce z tego wszystkiego.jeszcze u gina same baby z brzuchami siedziały..
 
reklama
Już sama nie wiem co robić,co myśleć o tym wszystkim,czy z tym jednym jajników który teraz pracuje mam jakiekolwiek szanse na ciążę, czy on wogole pracuje 🤷‍♀️czuje się tak okropnie że aż wyć mi się chce z tego wszystkiego.jeszcze u gina same baby z brzuchami siedziały..
A dlaczego miałby nie pracować?
Nie ma co od razu zakładać najgorszego. Staracie się stosunkowo niedługo, nie macie diagnostyki, trzeba myśleć pozytywnie
 
Do góry