reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Testuj z rana 😁 ile to już dpo?

A tak serio to chyba zależy jak na to spojrzeć. Ja generalnie wiem, że nic nie wiem ;)
OM miałam 29.06, mam dwie aplikacje obie najpierw mówiły, że owulacja będzie 11.07 w 13dc, po wpisaniu temperatury apka flo zmieniła mi datę na 13.07 w 15dc więc według tego jestem 17dpo lub 15dpo - tylko, że to kalendarzyki, niby ten drugi na podstawie temperatury więc lepszy no ale ...
22.07 w 24dc robiłam betę i progesteron, beta <0.2, progesteron 12ng więc musiałam już być po owulacji i raczej więcej niż 1 dzień ;)

Gdybym miała dalej patrzeć na temperature to nie wiem, może 18.07 jeszcze miałam spadek, ale to dla mnie naciągana teoria :p no to dzisiaj dopiero 10dpo

Pozostaje czekać na niedzielę, szkoda tylko tego okresu w wakacje ;)

Edit. Bo po tej becie test robiłam w niedzielę (24.07) i we wtorek (26.07) oba pinki strumieniowe białe jak śnieg

To jak się dowiedziałaś, ze jednak masz IO? Ja żyłam z przekonaniu ze glukoza i insulina na czczo dają potwierdzenie, ze jest ok

Ja mam na czczo okej, ale po 1h i dwóch mam syf xD

Ważę 49kg, ale faktycznie jak kiedyś ważyłam ponad 100kg to miałam otyłość brzuszną i generalnie bardzo mnie dużo kosztowało, żeby schudnąć. Ale lekarze mieli to w dupie ;) nie wiem jak poza, ale w Polsce nie polecam być grubą osobą bo każdy problem ma się rozwiązać jak schudniesz, ładnie np. u mnie z przerośniętymi migdałkami (oczywiście nic, a nic one nie schudły :p )
 
reklama
No, tylko samo badanie i sam wynik to też jeszcze nie koniec, bo ja jak wrzuciłam swoje wyniki to mi tu coś dziewczyny zidentyfikowały (hiperinsulinemie i płaską krzywą), a potem byłam z tymi wynikami u lekarza, którzy na ten temat nie powiedział nic... Tak więc ja metforminy nie mam, a są przypadki że w podobnym wyniku metformina jest jednak przepisywana 🤷‍♀️ (np. ten lekarz wypisuje ją swoim pacjentkom).
 
No, tylko samo badanie i sam wynik to też jeszcze nie koniec, bo ja jak wrzuciłam swoje wyniki to mi tu coś dziewczyny zidentyfikowały (hiperinsulinemie i płaską krzywą), a potem byłam z tymi wynikami u lekarza, którzy na ten temat nie powiedział nic... Tak więc ja metforminy nie mam, a są przypadki że w podobnym wyniku metformina jest jednak przepisywana 🤷‍♀️ (np. ten lekarz wypisuje ją swoim pacjentkom).
no ja najpierw konsultowałam moje wyniki krzywej z gin endo z medi to mówi, że luz, dopiero mój gin powiedział, ze to IO.
 
A ja miałam odwrotnie, gin nie reagował a endo Od razu I pyk! W pierwszym cyklu był cionsz
no u mnie pierwszy cykl niestety nie wypalił :D ale ogólnie jak w kalendarz wrzuciłam okres, to mówi mi, że owulka teoretycznie była w czwartek, więc średnio trafiliśmy i tak. No ale kiedy faktycznie była to nie wiem
 
A tak serio to chyba zależy jak na to spojrzeć. Ja generalnie wiem, że nic nie wiem ;)
OM miałam 29.06, mam dwie aplikacje obie najpierw mówiły, że owulacja będzie 11.07 w 13dc, po wpisaniu temperatury apka flo zmieniła mi datę na 13.07 w 15dc więc według tego jestem 17dpo lub 15dpo - tylko, że to kalendarzyki, niby ten drugi na podstawie temperatury więc lepszy no ale ...
22.07 w 24dc robiłam betę i progesteron, beta <0.2, progesteron 12ng więc musiałam już być po owulacji i raczej więcej niż 1 dzień ;)

Gdybym miała dalej patrzeć na temperature to nie wiem, może 18.07 jeszcze miałam spadek, ale to dla mnie naciągana teoria :p no to dzisiaj dopiero 10dpo

Pozostaje czekać na niedzielę, szkoda tylko tego okresu w wakacje ;)

Edit. Bo po tej becie test robiłam w niedzielę (24.07) i we wtorek (26.07) oba pinki strumieniowe białe jak śnieg



Ja mam na czczo okej, ale po 1h i dwóch mam syf xD

Ważę 49kg, ale faktycznie jak kiedyś ważyłam ponad 100kg to miałam otyłość brzuszną i generalnie bardzo mnie dużo kosztowało, żeby schudnąć. Ale lekarze mieli to w dupie ;) nie wiem jak poza, ale w Polsce nie polecam być grubą osobą bo każdy problem ma się rozwiązać jak schudniesz, ładnie np. u mnie z przerośniętymi migdałkami (oczywiście nic, a nic one nie schudły :p )
TO samo mówi mój mąż. Ma IO i nadwagę. i zawsze jak mówię mu "no idź do lekarza" (z czymś tam)
TO on "i co mi lekarz powie: że jestem gruby" XD
 
no ja najpierw konsultowałam moje wyniki krzywej z gin endo z medi to mówi, że luz, dopiero mój gin powiedział, ze to IO.

A ja miałam odwrotnie, gin nie reagował a endo Od razu I pyk! W pierwszym cyklu był cionsz
A ja byłam u ginekologa - endokrynologa, na wizycie endokrynologicznej gdzie rozmawialiśmy i na temat IO, i na temat tarczycy 😁 no i oczywiście na temat tego, że staram się o dziecko

Aha. I też padły słowa, że następna wizyta po potwierdzeniu ciąży...
 
Dziewuszki kto ze mną testuje 12.08?😁
Teraz najprawdopodobniej mam owulke. W tym miesiącu na czuja bo za dużo przeżywam przy testach owulacyjnych 🤣🤣 u nas seks co dwa dni zazwyczaj, aleteraz jak coś czuję, że się dzieje z moim organizmem to nie daje staremu żyć 🤣🤣 jak nic z tego nie wyjdzie to we wrześniu się wybiorę na monitoring 😁 a tak wogole to dwie poprzednie ciaze staraliśmy się na czuja co dwa dni i pierwsze cykle były nasze.. szkoda tylko, ze straszone.
Ja jak nie przyjdzie @ to zatestuje 12/13 😊
 
reklama
Do góry