reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Ja byłam wczoraj na USG i był u mnie 9 dc. Seksy w weekend i w poniedziałek 😈 lekarz nic nie mówił. Było też badanie na fotelu. Na USG cieniutkie endometrium i zmierzone pęcherzyki. Ale ja się nie znam. To nie był monitoring, tylko wizyta u gina
Właśnie też wróciłam od lekarza, badanie kontrolne 🙂 przy okazji sprawdziliśmy pecherzyk i 11 dc pęcherzyk 14mm. Powiedział że za około 3 dni powinna być owacja. Więc dzisiaj przerwa w seksikach 😜 i od jutra startujemy ponownie 😀
 
reklama
Właśnie też wróciłam od lekarza, badanie kontrolne 🙂 przy okazji sprawdziliśmy pecherzyk i 11 dc pęcherzyk 14mm. Powiedział że za około 3 dni powinna być owacja. Więc dzisiaj przerwa w seksikach 😜 i od jutra startujemy ponownie 😀
Nooo u mnie wczoraj 9 dc i pęcherzyk 12 mm i jakieś mniejsze są też 😁 wczoraj też przerwa. Sierpień będzie nasz 🤞⏸️
 
Dziewczyny, a jak myślicie, tak po ludzku. Skoro dzisiaj miałam biel na teście a od 7 dni i tak stosuję luteinę... Mogę napić się wina?
IMG_20220727_221834.jpg

Macica z lampką dla przyciągnięcia uwagi 😌
 
Oczywiście.... ja robilam testy byly negatywne i piłam martini....NIE ŻAŁUJĘ dopóki nie utworzy się łożysko, ponoć nie jesteśmy w stanie źle wplywać na rozwój płodu.... aczkolwiek biorąc pod uwagę jak na siebie chuchamy dmuchamy i pilnujemy się a z ciąży nici, to ja prdl.... nie da się żyć pół życia z myslą a może jestem w ciąży... jak juz będziesz to nie napijesz się bardzo długo .... zresztą powiem, wam, że ja np popalam sobie papierosy i też niby powinnam przestać, bo zmniejszam szansę na ciążę i odstawię ewentualnie jak zawsze po owu.... do tej pory nic mi to nie pomogło...
 
reklama
Do góry