reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Na czuja, ale czułam tak jak zawsze przy owulacji... jeśli chodzi i kwestie zdrowotne to wszystko ok, od lekarza mam zielone światło od stycznia. Prosił tylko, żebym jeszcze przyszła na wizytę przed podjęciem starań na poważnie. No i jestem umówiona na wizytę w połowie sierpnia. Teraz załatwiam stomatologa itd.
Na czuja mogłaś wyczuć dobrze albo i nie 😉 generalnie szanse są, nie zostaje nic innego jak testować w dniu miesiączki
 
reklama
Jeżeli faktycznie owulacja byłaby 10.07 i dzisiaj 17dpo to powiem szczerze, że według mnie beta raczej kiepska, ale ... śluz jak już tu kiedyś ustaliłyśmy jest przed owulacją, z bólami też może być różnie, plemniki mogą żyć całkiem sporo, tak więc równie dobrze możesz być 14dpo czy nawet mniej i wtedy taka beta jest super.
Choć pisałaś, że pierwszy cień miałaś w piątek i to też trochę dziwne, że tak słabo się rozkręca. Ale znowu wystarczy, że po prostu słabo Ci łapie test mocz i tyle.

Ogólnie na ten moment nic się nie da powiedzieć. Trzeba po prostu poczekać - najlepiej jak możesz w tym samym laboratorium powtórzyć to badanie i zobaczyć przyrost. Ja bym też standardowo do tego zbadała progesteron. Wtedy będzie można ocenić czy przyrost jest okej. Oczywiście to nie da 100% gwarancji, że ciąża będzie udana, ale na pewno dobrze rokuje :)
Oby było wszystko ok, tak się martwię :( ale właśnie to nie beta tylko samo Hcg, może tutaj normy są inne
 
Cześć...Ja z takim pytanie...mianowicie cykle mam 27 dniowe...miesiaczka powinna być 18.07,testy negatywne więc poszłam do gina...O tej torbieli już pisałam, ale jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju...21.07 gdy zapytałam lekarza to kiedy mogę się spodziewać miesiaczki powiedział że w tym mc czyli lipcu nie mam co liczyć bo endometrium(jeśli dobrze pamietam) po usc wygląda tak jak bym była już po...na drugi dzień czyli 22.07 pojawiło się coś przypominające @ ,o dziwo bez żadnych dolegliwości które zawsze miewalam pierwsze 2 dni...A pytanie to czy lekarz mógł się pomylić twierdząc że @ prędko nie będzie,czy tak pogrzebać, że nagle przyszła?co o tym sądzicie?
 
W sumie jak już tak pytam...😃
Dzięki forum zaczynam pierwszy cykl z monitoringiem. I idę 9dc. I teraz jak myślicie, czy dzień przed dobrze jest wskoczyc na trzona i trochę rozruszać szyjkę i wszystko? 😃 Czy to nie ma nic do rzeczy? 🙈
Może się okaże, że te pytanie będzie przydatne xd
Teraz nie wiem czy palnęlam gafę tym pytaniem czy odp jest na tyle nieoczywista, że nie wiadomo co polecić 🙈😛 z logicznego punktu widzenia błona jednak jest na tyle cienka i świeża w 8 czy 9 dc, że chyba przed badaniem warto dać jej spokój, tak myślę🤔
 
Teraz nie wiem czy palnęlam gafę tym pytaniem czy odp jest na tyle nieoczywista, że nie wiadomo co polecić 🙈😛 z logicznego punktu widzenia błona jednak jest na tyle cienka i świeża w 8 czy 9 dc, że chyba przed badaniem warto dać jej spokój, tak myślę🤔
Ja byłam wczoraj na USG i był u mnie 9 dc. Seksy w weekend i w poniedziałek 😈 lekarz nic nie mówił. Było też badanie na fotelu. Na USG cieniutkie endometrium i zmierzone pęcherzyki. Ale ja się nie znam. To nie był monitoring, tylko wizyta u gina
 
Ja byłam wczoraj na USG i był u mnie 9 dc. Seks był w weekend i w poniedziałek 😈 lekarz nic nie mówił. Było też badanie na fotelu. Na USG cieniutkie endometrium i zmierzone pęcherzyki. Ale ja się nie znam. To nie był monitoring, tylko wizyta u gina
Nigdy się tym nie interesowałam, więc nachodzą różne pytania. Zawsze liczę na to, że ktoś gdzieś coś wie i nawet absurdy okazują się często przydatne 😃
 
😅
Teraz nie wiem czy palnęlam gafę tym pytaniem czy odp jest na tyle nieoczywista, że nie wiadomo co polecić 🙈😛 z logicznego punktu widzenia błona jednak jest na tyle cienka i świeża w 8 czy 9 dc, że chyba przed badaniem warto dać jej spokój, tak myślę🤔
ja byłam w 10dc na monitoringu, 9dc były seksy i nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym w kategoriach dobrze/zle/pomoże/zaszkodzi/cokolwiek 😉 także nie podpowiem
 
reklama
Do góry