reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

reklama
Hmm, mam zagwozdkę, bo ja tylko poplamiłam na brązowo, i juz uznałam, że to @, ale jest cisza. Jak badam w środku, to brązowy śluz jest, ale mało. Nie wiem, co o tym myśleć 🤔 Ciekawe, czy jutro się rozkręci @.
A jeszcze się z mężem dzisiaj nieźle pokłóciłam, emocje puściły mi, jakiś dół miałam i poleciało... Ach, musiałam się wyżalić 🤪
Ja tak miałam w tym cyklu , i rozkręciła się dopiero dzisiaj po kilku dniach i to na całego , oczywiście pierwszy raz tak miałam i w głowie już miałam wiadomo co😂 Tobie życzę by było inaczej i @ nie przyszła !
 
Ja tak miałam w tym cyklu , i rozkręciła się dopiero dzisiaj po kilku dniach i to na całego , oczywiście pierwszy raz tak miałam i w głowie już miałam wiadomo co😂 Tobie życzę by było inaczej i @ nie przyszła !
To jak ma tak być, to niech lepiej już jutro się rozkręci, a nie mnie tu w ciula robi 😄 W ogóle tak około 5 rano zaczął mnie brzuch boleć, że juz myślałam, ze mnie za leje i tak czekałam na to, ale sie woli @ bawić ze mną 🤪 Pewnie przyjdzie skubana, przyjdzie 🥴
 
Kuzwa teraz się okazuje, ze nawet pinki mogą oszukać. A ja jestem tak „w czepku urodzona” ze nawet na facelle czy najtańszym szajsie nie mam nawet ostrego cienia mgły xD
to powiem Ci coś niesmacznego (jak dziewczyny Was to obrzydzi to sorry). Ja miałam fałszywy cień na teście strumieniowym jak go "ożnęłam" sikami pod ogromnym ciśnieniem xD jeśli koniecznie chcesz to zrobić xD
 
reklama
Do góry