reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Wjeżdżać mi tu proszę z tymi kreskami jak leci bo ja uwielbiam oglądam 2 kreseczki, serio :D jak zobaczę u siebie ( te prawdziwe ) to se w ba tapetę w telefonie ustawie chyba 🤣
Ja jeszcze do pracy dziś i jutro i w końcu urlop co prawda tylko tygodniowy ale zawsze ! Tylko, jak sobie wlasnie pomyśle, ze dostanę tego okresu pewnie w pierwszy dzień urlopu to plakac mi się chce 😭😭 póki co nic mnie nie boli, nic na ten okres nie wskazuje jutro 🥲
Najgorzej, ja też idealnie będę mieć okres na wakacje 😪
 
reklama
Hmm, mam zagwozdkę, bo ja tylko poplamiłam na brązowo, i juz uznałam, że to @, ale jest cisza. Jak badam w środku, to brązowy śluz jest, ale mało. Nie wiem, co o tym myśleć 🤔 Ciekawe, czy jutro się rozkręci @.
A jeszcze się z mężem dzisiaj nieźle pokłóciłam, emocje puściły mi, jakiś dół miałam i poleciało... Ach, musiałam się wyżalić 🤪
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie doktor chciał mi dać antykoncepcję na przesunięcie ale kazał się zastanowić jeśli staramy się i jednak zrezygnowałam spróbujemy tym progesteronem a jak nie to trudno 🤷‍♀️ Co do 2dniowej miesiączki pow ze wszystko jest Ok jajniki endometrium mówi żeby nie przejmować się 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry