reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 W lipcu staraczki upałom się nie dają i dwie kreski na testach mają 🤰

Skoro we wtorek lekarz to wszystko będzie jasne 🙂 mam nadzieję, że wszystko jest w porządku a ból nogi nie jest powiązany z ciążą.
Bardzo przykre jest to, że nie chcesz pisać na marcowych bo widać, że jak jest jakiś problem czy niepewność to nie można nic napisać.
Trzeba zaufać lekarzowi, to przede wszystkim. Ale z własnego doświadczenia wiem, że dziewczyny tutaj jeśli piszą o ciążach pozamacicznych czy np jak u mnie bardzo później implantacji i zagnieżdżeniu zarodka, piszą o tym w dobrej wierze i żeby jak najlepiej doradzić. Wiadomo, że każda z nas jak zobaczy dwie kreski to chce, żeby za te 9 miesięcy ujrzeć ślicznego bobasa, ale życie jest jakie jest 😢 jeśli czujesz niepokój czy niepewność zawsze możesz jechać na izbę przyjęć do szpitala.

Życzę, żeby pęcherzyk był w macicy o beta ładnie rosła ♥️🤞
Dziękuję 🤗 może bardziej nie chce ich stresować a nie że w sumie nie chce tam tego problemu poruszać, bo chyba pytałam też ich, i nie to żeby Was absolutnie stresować, ale wiecie dużo z nas miało " przygody" po pozytywnym teście, gdzieś tam bardziej też zdaje się naa Wasze doświadczenia. Trzymam wszystkie za Was kciuki i dam znać co i jak po badaniach krwi i po lekarzu.
 
reklama
Dzien dobry!
Ja się tylko odmelduję, myśle o Was ciepło i trzymam kciuki ;)
Mój „urlop” się przedłuża, rozchorowałam się i nie mam siły na podróże. Test zrobię wiec pewnie dopiero po powrocie do domu ale przy przeziębieniu co chwile to jakoś bardzo optymistycznym byłoby założenie, ze się uda 😏 także cóż, może następnym razem 😏
 
Ja dziś nie robiłam, bo nie miałabym testu na jutrzejsze testowanie🤣🤣 ale też mi odwala, mam dużo śluzu, przez co cały czas chodzę sprawdzać czy to czasem @ nie przyszła 🤦‍♀️🙈. Serce mi wali jakbym 10 kaw dziś wypiła, nie wiem czy nerwy czy może pogoda nie służy. Zajmuje głowę gotowaniem, zrobiłam już ciasto, babeczki dla Młodego i obiad, a mamy 11🤷‍♀️🤡.
Ja juz dołek zaliczam... juz tak sobie myślę, ze za tydz @ więc za 5 dni się okaże, ze mam plamienia, ktore wskazują zbliżający się @ i nic z tego.
Nie czuje zadnej ciąży, TEST BIAŁY JAK PRANIE Z REKLAMY VIZIR mam wrażenie, że piersi nie sa juz takie ociężałe, nadzwyczajnego śluzu brak, mam odczucie mokrości tylko...i kłucie jajników- mam wrażenie, że po obu stronach NO PORAŻKA
....I znowu dół... ze żyłam kolejny miesiąc tylko tym oczekiwaniem na pozytywny wynik....
 
A i tak, u mnie też już szybciej dawał znać jajnik, pewnie jak u ciebie, że on sobie rósł, to się już zaczęło go czuć... W ogóle dziwnie mi tak być u rodziców i pisać o planowaniach, bo im nic nie mówię, w sumie nikt nic nie wie 😉 Tak jak zostalo tu wspomniane, że lepiej nie gadać, bo ich zdania, rady, a dajcie spokój, nikogo to interes 😝

U mnie nikt nie będzie wiedział do porodu bo będzie drama jak nie wiem ;)
 
Ja też... Po za tym chyba owu albo nie przyjdzie albo późno bo dziś jest 17dc i jedynie co czuje to jak to nazwać... rozpieranie? rozpychanie? I to po obydwóch stronach, noi temp albo nie drgnęła albo tyci (nie mierze jakoś super ściśle dokładnie a w testowanie nie chce mi się bawić)
 
Ja też... Po za tym chyba owu albo nie przyjdzie albo późno bo dziś jest 17dc i jedynie co czuje to jak to nazwać... rozpieranie? rozpychanie? I to po obydwóch stronach, noi temp albo nie drgnęła albo tyci (nie mierze jakoś super ściśle dokładnie a w testowanie nie chce mi się bawić)

Jeżeli nie mierzysz dokładnie to możesz to przegapić bo już 0,2-0,5 stopnia to ogromna różnica przy wyłapywaniu tą metodą owu
 
Jeżeli nie mierzysz dokładnie to możesz to przegapić bo już 0,2-0,5 stopnia to ogromna różnica przy wyłapywaniu tą metodą owu
Byłam na usg w 12dc i w prawym jajniku miałam pęcherzyk 6mm a w lewych 9mm i tak się zastanawiam czy z tego możliwa jest w ogóle owu...nawet gdyby tak to licząc dzienny przyrost pęcherzyka o 2mm to owu będzie jutro.
 
Ja juz dołek zaliczam... juz tak sobie myślę, ze za tydz @ więc za 5 dni się okaże, ze mam plamienia, ktore wskazują zbliżający się @ i nic z tego.
Nie czuje zadnej ciąży, TEST BIAŁY JAK PRANIE Z REKLAMY VIZIR mam wrażenie, że piersi nie sa juz takie ociężałe, nadzwyczajnego śluzu brak, mam odczucie mokrości tylko...i kłucie jajników- mam wrażenie, że po obu stronach NO PORAŻKA
....I znowu dół... ze żyłam kolejny miesiąc tylko tym oczekiwaniem na pozytywny wynik....
U mnie podobny nastrój, więc rozumiem.. Czuję podbrzusza na okres, więc pewnie nadejdzie jutro lub na dniach. Mam nadzieję, że dobra passa z początku lipca się nie skończyła i że zaraz posypią się jeszcze kreski u reszty dziewczyn!
 
reklama
Byłam na usg w 12dc i w prawym jajniku miałam pęcherzyk 6mm a w lewych 9mm i tak się zastanawiam czy z tego możliwa jest w ogóle owu...nawet gdyby tak to licząc dzienny przyrost pęcherzyka o 2mm to owu będzie jutro.

Moim zdaniem jest o ile rzeczywiście rośnie. Ja mam sama bez stymulacji długie cykle i mimo to 3 razy pęcherzyki w nich na pewno urosły bo była z tego ciąża
 
Do góry