reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

Ja tc zrobiłam w terminie spodziewanej miesiaczki wyszedł pozytywny. Tego samego dnia cała w skowronkach poleciałam do lekarza potwierdzic, ale na usg nic nie bylo widac;/ było za wcześnie. Lekarz kazał wrócic po 2 tyg i wtedy zobaczyłam naszą fasolkę i usłyszałam bicie serduszka!:)
 
reklama
Ja tc zrobiłam w terminie spodziewanej miesiaczki wyszedł pozytywny. Tego samego dnia cała w skowronkach poleciałam do lekarza potwierdzic, ale na usg nic nie bylo widac;/ było za wcześnie. Lekarz kazał wrócic po 2 tyg i wtedy zobaczyłam naszą fasolkę i usłyszałam bicie serduszka!:)

u nas było dokładnie tak samo :tak:test z samego rana, dwie kreseczki, płacz ze szczęścia i do lekarza. A gin mówi że owszem jestem w ciąży ale jeszcze nic nie widać...za tydzień już widziałam moją plamkę i usłyszałam serduszko...najpiękniejszy dźwięk na świecie..zaraz obok pierwszego krzyku..
 
W obecnej ciąży to robiłam test w ok 4 tc, ale pamiętam jak w pierwszej ciąży też robiłam w 4 tc test i od razu umówiłam się na wizytę do ginekologa w celu potwierdzenia. Ten dupek źle obliczył wiek ciąży i mówi do mnie, że ciąża jest mało widoczna i że najprawdopodobniej obumarła:no: Mój ginekolog był wtedy na urlopie, ale poszłam do niego za jakieś 2 tygodnie i okazało się, że dzieciątko żyje i ma się dobrze. O pierwsze dziecko staraliśmy się 7 miesięcy więc jakaż była moja radość, że wszystko ok. Czasami warto skonsultować się z drugim lekarzem.
 
Hej, ja wyczułam, że coś jest nie tak już w 4tc. i zrobiłam test. wizytę u lekarza miałam w 6,5 tc. i widziałam serduszko :tak:
 
roksa 103 wydaje mi się że wcale nie tak późno :) Ja dowiedziałam się w 8 tc i już myślałam że to późno a okazało się że wiele dziewczyn dużo później się dowiaduje i są zdziwione że brzuch rośnie:)
 
Ja zrobiłam test niedługo po terminie spodziewanej, ale niedoczekanej miesiączki i wyszedł negatywny. Nie powtarzałam testu, ale niecałe dwa tygodnie później pojechałam do lekarza i się okazało, że jest kruszynka :) To był 5 tydzień :)
 
czyli jest taka mzliwosc ze pierwszy test wyjdzie negatywny?? mi spoznia sie 3 dzien, o tyle mnie to zastanowilo bo mam regularne co do dnia @. wiec robilam test 32, ale był negatywny, zeby powtorzyc to kiedy najlepiej drugi zrobic, jesli @ niemprzyjdzie?
Wiem ze beta bylaby najlepsza ale nie mam mozliwosci jej teraz zrobic.

W pierwszej ciazy mialam tak ze 1 byl ledwo pozytywny , 2 test negatywny a 3 był jak najbardziej pozytywny.jak poszlam do lekarza to byl juz 5 tydzien z obliczen z usg 7
 
Ja robiłam test wcześniej nie wiem nawet dokładnie kiedy :p wiem że 10 czerwca jeszcze miałam miesiączkę :) 19 brałam ślub a w lipcu już byłam w ciąży :DD na pierwszą wizytę jak poszłam lekarka powiedziała mi że to 4 tydz mniej więcej bo jeszcze nie było widać a po jakimś tygodniu czy półtora zmieniłam lekarza i określił 7 tydz bo już serduszko biło :)))
 
reklama
w pierwszej ciązy od razu - czyli 2 tyg po zapłodnieniu, potwierdzone u lekarza w 4t.c.
w drugiej - myślałam, że to 3 tydzień, a okazał się być już 7.
 
Do góry