reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

reklama
Ja rowniez dowiedzialam sie szybciutko;)w 4 tyg.Kubus byl malutenka kropka na monitorze ale lakerz po badaniu stwierdzil ze to ciaza;)a 9 miesiecy pozniej urodzil sie Nasz najwiekszy skarb-Kubus;)
 
U nas bylo dokladnie 13-tego w piatek - SZCZESLIWIE .

Napis ZWANGER 2-3 , czyli okolo 4-5 tygodnia ciazy.. Hurra !!
 
Dowiedzieliśmy się w 4 tygodniu. 4 testy nie mogły się mylić. Podejrzewałam coś, bo ciągle sikałam, nie było innych dolegliwości. Inna sprawa, że używałam testów owulacyjnych i nie traciliśmy z mężem energii w dni niepłodne, to wszystko było zaplanowane i udało się przy 2 cyklu :)
 
W ciąży byłam 2 razy i nie robiłam testów tylko szłam do gina gdy mi się @ spóźniała. O pierwszej ciąży dowiedziałam się w 6 tyg, a o drugiej w 7 tyg. :-)
 
reklama
Witam dziewczyny :-) ja się dowiedziałam w 8 tyg,że jestem w ciąży.Wcześniej byłam dwa razy potwierdzić,ale nic nie było widać.A w 12 tyg okazało się,że to ciąża bliźniacza ;-)
 
Do góry