reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

Ja już kilka dni po zapłodnieniu czułam, że jestem w ciaży. Test zrobiłam tydzień PRZED @ i wyszły dwie kreseczki (oczywiście druga słabsza). W dzień @ byłam u lekarza, ale jeszcze nic nie widział. Tydzień później widział już jajo płodowe, ale bez serduszka, a to był 4tc. Teraz wiem, że lepiej dowiedzieć się później, jak już gin jest w stanie potwierdzić ciążę, jak bije serduszko itd. A tak to tylko niepotrzebny stres... no ale skąd miałam o tym wiedzieć? :)
 
reklama
Ja o pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 8tygodniu a o drugiej w 5 tygodniu choc to ze jestem w ciazy czulam juz w 3 tyg.
 
Ja dowiedziałam się w 3 tygodniu ciąży.
Bardzo wcześnie, ale to dlatego że planowaliśmy bobaska i obserwowałam swoje ciało. Zmieniło się, test potwierdził obserwację, więc tylko trzeba było u lekarza potwierdzić i... skakać z radości :).


edit:
PS. A jestem w 4 tygodniu ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
ja wiedziałam,że jestem w ciąży już w 10 dniu od pierwszego dnia owulacji, ale to dlatego, że zawsze miałam kłopoty z zajściem w ciążę i robiłam testy na owulacje; to chyba wychodzi tydzień przed spodziewaną miesiączką w moim przypadku.
 
Ja dowiedziałam się w 5 tygodniu. Wtedy zorbiłam test i wyszedł pozytywnie. U lekarza byłam jakoś w 6 lub 7 tyg.
 
reklama
No właśnie, jak wy liczycie te tygodnie, bo test zrobiłam dwa dni po planowanym@, dzień później żeby potwierdzić 2 kreseczki - byłam na becie i zgodnie z tabelą wyników, jestem w 2 tyg. ciąży, ale zgodnie z cyklem, to w 4. Które dane są bardziej prawidłowe?
 
Do góry