reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Poronioną przed 6 tygodniem. Ale nie diagnozowałam dalej ani przed nie brałam żadnych supli. Z pewnością silny stres i praca 30 dni pod rząd po 12h dziennie nie pomogły.
Z tego co pisałyście, to krytyczny jest 7/8tydzień, a ja nie wiem jak wyglądałoby to w 7/8tc, bo nie byłam nawet w 6tc.
edit: ja nawet nie wiem czy był zarodek itd., bo do ginekologa nie zdążyłam dotrzeć.
Okay, pytam ze względu na historię. Immunolog na pewno przyda się do konsultacji. Wybierając immunologa należy się kierować jego specjalnością, to nie ma być normalny immunolog (od wszystkiego) tylko specjalizujący się w ciążach, to tak informacyjnie :)
Ale ciąże udało się uzyskać więc nic nie jest niemożliwe. Masz mocny pakiet badań, który Wam rozświetli tą drogę i będziecie wiedzieli gdzie i kiedy podnieść nogę przed przeszkodą :)
 
reklama
Okay, pytam ze względu na historię. Immunolog na pewno przyda się do konsultacji. Wybierając immunologa należy się kierować jego specjalnością, to nie ma być normalny immunolog (od wszystkiego) tylko specjalizujący się w ciążach, to tak informacyjnie :)
Ale ciąże udało się uzyskać więc nic nie jest niemożliwe. Masz mocny pakiet badań, który Wam rozświetli tą drogę i będziecie wiedzieli gdzie i kiedy podnieść nogę przed przeszkodą :)
Dziękuję za miłe słowa :) Tak, tak, immunologa będę wybierać pod kątem rozrodu, ale myślę, że poczekam do września, albo umówię wizytę już teraz na jesień, aby mieć ten pełen rok planowanych starań i jeszcze zobaczę, co powie mój gin, jak wrócę do niego we wrześniu (po daniu sobie jeszcze 3 miesięcy naturalnie). Mam też w klinice immunologa, ale podobno się nie specjalizuje w ciążach.
 
Dziękuję za miłe słowa :) Tak, tak, immunologa będę wybierać pod kątem rozrodu, ale myślę, że poczekam do września, albo umówię wizytę już teraz na jesień, aby mieć ten pełen rok planowanych starań i jeszcze zobaczę, co powie mój gin, jak wrócę do niego we wrześniu (po daniu sobie jeszcze 3 miesięcy naturalnie). Mam też w klinice immunologa, ale podobno się nie specjalizuje w ciążach.
Przepraszam ale zobaczyłam ze piszesz ze jeszcze nie minął planowany rok starań, to jak się udało zrobić badania w Kato? Myślałam ze trzeba mieć diagnozę niepłodności ergo rok nieudanych starań czy wiele poronień
Pytam sie bo sama bym chciała je zrobić ale h mnie 6 msc mija
 
Jakie wartości?
Czego ? Bo dziś nie myślę już racjonalnie 🥴

dostalam też feroplex
1000008580.jpg
1000008572.jpg
 
Przyrost nadal jest w normie :) zostałaś obstawiona lekami i w tym momencie robisz wszystko co w Twojej mocy.
Pisałaś coś chyba o kontrolowaniu bety w dalszym ciągu ze względu na swoją historię więc podrzucam kalkulator, który bierze pod uwagę zwalnianie bety po 1200 i 6000
 
Przepraszam ale zobaczyłam ze piszesz ze jeszcze nie minął planowany rok starań, to jak się udało zrobić badania w Kato? Myślałam ze trzeba mieć diagnozę niepłodności ergo rok nieudanych starań czy wiele poronień
Pytam sie bo sama bym chciała je zrobić ale h mnie 6 msc mija
Planowanych miałam na myśli z badaniami, suplami, dokumentacją wizyt z kliniki, którą mogłabym udowodnić. Wcześniej też nie zawsze się zabezpieczaliśmy. Powiedziałam to wszystko Pani w rejestracji, badania jakie mieliśmy, jedno poronienie i nie widziała przeciwwskazań do rejestracji. Nie chcieli od nas żadnych doku, choć wszystko miałam.
Ale mówiąc szczerze, nawet jeśli brakuje nam tych 3 miesięcy udokumentowanych starań, to to jedyna rzecz, jaką udało mi się załatwić na NFZ. I cóż, płacę na ten NFZ tyle, że raz na pare lat mogę skorzystać w ramach wyjątku od leczenia się prywatnie.
 
Planowanych miałam na myśli z badaniami, suplami, dokumentacją wizyt z kliniki, którą mogłabym udowodnić. Wcześniej też nie zawsze się zabezpieczaliśmy. Powiedziałam to wszystko Pani w rejestracji, badania jakie mieliśmy, jedno poronienie i nie widziała przeciwwskazań do rejestracji. Nie chcieli od nas żadnych doku, choć wszystko miałam.
Ale mówiąc szczerze, nawet jeśli brakuje nam tych 3 miesięcy udokumentowanych starań, to to jedyna rzecz, jaką udało mi się załatwić na NFZ. I cóż, płacę na ten NFZ tyle, że raz na pare lat mogę skorzystać w ramach wyjątku od leczenia się prywatnie.
Nieno jasne ze tak :D przecież to super ze się udało, pytam się bo sama bym się chętnie załapała skoro tez mam już jakieś diagnozy :)
 
reklama
Hej dziewczyny 🤗 u mnie biało 🥹ale jedziemy za 1,5 tygodnia na Chorwację wiec może coś zadziałamy 🫣okresu jeszcze nie ma.
Leniwej niedzieli życzę 🥰
Hejka, gdzie jedziecie do Chorwacji? My na początku sierpnia się wybieramy z 3 latkiem i wahamy się albo Chorwacja albo północne Włochy. Mąż ma służbowe auto i chcemy wreszcie je wykorzystać :D Podzielisz się doświadczeniem? Jak sie uda w 1 cyklu jak z pierwszym dzieckiem to będę już wtedy w ciąży :O ale nie nastawiam sie na nic :)
 
Do góry