reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Ja już zabezpieczona w testy 😂 dzisiaj przyszły bo specjalnie zamówiłam na ten wielki dzień testowania,oczywiście skusiło mnie już dziś sprawdzić bo co mi tam,wiadomo że biel zobaczyłam i jakby było mało już lekki smuteczek wjechał 😅 a już mówiłam sobie tyle razy ze nie będę testować przed okresem ale jednak to jest silniejsze🫣
Hahaha, my tak kobiety już mamy 😂
A gdzie zamawiasz testy u jakie? Podasz linka strony?
 
reklama
Dziewczyny a w sumiee pewnie głupie pytanie straszniee ale pierwszy raz wychodowałam jajeczka i mam podane wymiary 22x16 i 25x23. A wszędzie dziewczyny jak podają to jeden wymiar. I skąd mam wiedzieć jaki skoro mam dwie wartosci?
 
Hej ja tez mam pcos! Miałaś metformine na IO czy tak po prostu? :)
Jeszcze jestem nowa w temacie pcos :D
Na IO, homa ir 4.2. Co ciekawe homa ir bez zmian ale inne hormony mocno sie poprawiły. Gin powiedział, że zapewne z takim stosunkiem bede miala wlasna owulacje ale jednak nie i okresu tez nadal brak, dopiero po luteinie ale mi doszedł jeszcze problem prolaktyny po drodze.
Biorę dawkę glucophage xr 1500
 
Niestety za dużo się dzisiaj nie dowiedziałam, jestem w 10 dc ,lekarz powiedział tylko tyle że narazie nie widzi nic ani lewego ani z prawgo jajnika , mam przyjść w poniedziałek jeżeli nie będzie nic to będziemy stymulować. Myślicie ze 10dc to jeszcze za wcześnie?
To zależy jak długie cykle masz 😉 Ja ostatnio też poszłam gdzieś w okolicy 9/10dc i też nic u mnie się nie wybijało jeszcze wyraźnie. Dużym zaskoczeniem to nie było, bo ja mam cykle po 32-35 dni, ale to wypadło jakoś tuż przed Majówką i chciałam się upewnić, że niczego nie przegapię 😉
A zaczęłaś już robić testy w tym cyklu?
 
Na IO, homa ir 4.2. Co ciekawe homa ir bez zmian ale inne hormony mocno sie poprawiły. Gin powiedział, że zapewne z takim stosunkiem bede miala wlasna owulacje ale jednak nie i okresu tez nadal brak, dopiero po luteinie ale mi doszedł jeszcze problem prolaktyny po drodze.
Biorę dawkę glucophage xr 1500
Rozumiem dziękuje!
U mnie homa ir wyszło 1,8 to widać nie to jest przyczyna :/
Kurczę to ciekawe dlaczego u ciebie tak mimo poprawy wyników, ale super ze szykuje się udana się stymulacja :)
Ja dostałam letrozol bluefish, ale dopiero zaczynam łykać :)
 
Rozumiem dziękuje!
U mnie homa ir wyszło 1,8 to widać nie to jest przyczyna :/
Kurczę to ciekawe dlaczego u ciebie tak mimo poprawy wyników, ale super ze szykuje się udana się stymulacja :)
Ja dostałam letrozol bluefish, ale dopiero zaczynam łykać :)
A jaką masz dawkę? Ja przyznam się, że zamiast z zalecenia 1 łykałam 1.5 od 2 do 7 dc 🫣 czy udana to nie wiem... wszędzie piszą, że jak sie nie poda zastrzyku jak ma się pęcherzyk 22 to już po wszystkim i będzie torbiel. Ja mam więcej i lekarka nie chciała mi podać. Strasznie sie boje... a to dopiero 12 dzien cyklu i juz takie giganty... no i endo slabe. Ale chociaz reaguje jakkolwiek na stymulacje

Co do tego dlaczego tak, przyczyny upatrujemy albo w zbyt wysokiej prolaktynie. Nie badalam po obiazeniu ale czuje ze wywala mi stres tymi staraniami ponad skale + metformina poprawiła mi też tsh i mialam za duzą dawke letroxu, niedoczynnosc przeszla w nadczynnosc. Zmniejszyłam dawke i ide w nastepnym tygodniu zbadać czu wrocila tarczyca na odpowiednie tory :)
 
@penguinlicious możesz mi już zmienić datę na 13.06 proszę 🙈 owulacja z zaskoczenia, mąż dzisiaj miał badanie nasienia więc wcześniej nie działaliśmy, dzisiaj pływaki też już zużyte do kubeczka więc pozostaje trzonowanie jutro i pojutrze 🤡 pękłabym ze śmiechu jakby teraz nagle zaskoczyło, jak już wizyta kwalifikacyjna do ivf umówiona 😅
Zmienione 😊
 
Cześć Dziewczyny !
Parę miesięcy temu udzielałam się tu pod nickiem wero1234 jednak po zmianie tel nie mogłam zalogować się na konto. Założyłam nowe i daję znać co u mnie.
Pcos. Zalecona metformina -> rewelacyjne wyniki badań, spadek androgenów i stosunek lh do fsh 1.2. Mówili, że jak się wyjedzie na wakacje to sie zajdzie yhyy i g****. Brak owulacji, włączony diostinex i pierwsza stymulacja Aromkiem. Dziś byłam na monitoringu. 11 dc a tam dwa pęcherzyki 24 i 22 mm na lewym i prawym jajniku. Endo 6.7mm Niestety moja gin ma wolne więc poszłam do innej która nie dała mi pregnylu... więc szykuje się niezła torbiel albo owulacja w przeciągu 24h. Nie chce zapeszać więc najpierw poproszę na ławkę. We wtorek mam wizyte ale zapewne dupa blada. Jestem strasznie zła na tą sytuację ale co mam począć. Głowa odpoczęła i wracam do Was. Jednak udzielając sie tutaj jest mi łatwiej :)
Cześć! Kojarzę ten wcześniejszy nick 😉
Pękały Ci pęcherzyki bez zastrzyku wcześniej, jest teraz szansa? Czy jak pójdziesz we wtorek to już będzie za późno na Pregnyl? Tłumaczyła coś ta lekarka, dlaczego Ci nie chce wywoływać i masz czekać?
 
reklama
Hej, a mam takie pytanie, macie też taki problem na dostanie skierowania na badania Luxmed/Medicover? Bo tak przeglądałam listę badań co tutaj krąży i poza tymi co czekam na wyniki z Katowic, to jeszcze nie miałam wymazów MUCHa. Więc stwierdziłam, że się umówię na teleporade. Jaki mi wykład zrobił, że on musi znać całą historię żeby dać te jedno skierowanie i nie dał -.-
 
Do góry