reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Ja też przy okazji wyjazdu kupiłam w Rossmann pinki ale jakieś super czule po 14 zł za sztukę 🙈 przy biochemie bardzo ładnie się wybarwiły w porównaniu np że zwykłym pinkiem czy pretestem. Zostały mi jeszcze easyhome -o ile owulaki super to ciazowe bardzo słabo się wybarwialy albo mi się tak trafiło 😒. Najbardziej zadowolona byłam z rossmanowskich strumieniowych i pinkow tych droższych.

Mój mąż już wyjeżdża więc koniec starań 🤷‍♀️ ale jestem w 3 dniu "wyzszych" temp więc już chyba koniec płodności i tak.
ja właśnie tez mam teraz jakieś super czułe,robiłam już 2 testy i póki co nie przenika nic i jestem zadowolona bo niektóre testy strasznie przenikają z kreska i robi to nie potrzebnie złudne nadzieje,już pare razy dałam się nabrać na niektóre.🫣
 
reklama
Z jednych jestem zadowolona - żółta viola. Niby ma czułość na 5, ale nie daje kresek testowych 🤷‍♀️ cena tylko, za 2 szt w pudełku przeszło 35 zl (plus dostawa bo mało aptek je ma na stanie)
 
Dziewczyny, czy jest szansa, ze pomimo ze miałam 22 mm pęcherzyk na monitoringu to do owulacji nie doszło.
 
reklama
Do góry