reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
Mam nadzieje, że się nie złamię, ten Rybelsus na pewno pomoże, bo pozwoli zobaczyć efekty. Jest to ciężka walka, nie ma co ukrywać, ale kiedyś udało mi się zrzucić 14 kg, niestety potem nie wytrwałam i wróciły. Mamy plan i nie ukrywam, że trochę immunolog podniosła nas na duchu i dodała wiary, bo powiedziała, że brakuje nam do celu naprawdę niewiele i wśród par, które były i są pod jej opieką, jesteśmy taką, która ma naprawdę duże szanse.

Jeszcze tak powiem odnośnie tego badania Allo MLR, to jeśli wyjdzie cokolwiek na plusie, to znaczy, że ciąża była, tylko poroniona przed implantacją zarodka. Wtedy będzie trzeba wykonać histeroskopię z biopsją endometrium. Jeśli będzie wynik zerowy, to wtedy mam powtórzyć drożność jajowodów, ale metodą HSG z lipiodolem.
Myślę, że realne perspektywy na macierzyństwo plus plan lekarki na Ciebie, lek, znacznie Ci ułatwią walkę, wyzwolą motywację do działania i nie poddasz się💪

Kiedy zamierzasz robić Allo MLR? Jak długo czeka się na wynik?
 
Myślę, że realne perspektywy na macierzyństwo plus plan lekarki na Ciebie, lek, znacznie Ci ułatwią walkę, wyzwolą motywację do działania i nie poddasz się💪

Kiedy zamierzasz robić Allo MLR? Jak długo czeka się na wynik?
Czekam na info od mojej prowadzącej lekarki, gdzie mogę zrobić to badanie, bo u mnie w mieście nie ma go w ofercie. Na wynik czeka się około miesiąca.
 
Mam nadzieje, że się nie złamię, ten Rybelsus na pewno pomoże, bo pozwoli zobaczyć efekty. Jest to ciężka walka, nie ma co ukrywać, ale kiedyś udało mi się zrzucić 14 kg, niestety potem nie wytrwałam i wróciły. Mamy plan i nie ukrywam, że trochę immunolog podniosła nas na duchu i dodała wiary, bo powiedziała, że brakuje nam do celu naprawdę niewiele i wśród par, które były i są pod jej opieką, jesteśmy taką, która ma naprawdę duże szanse.

Jeszcze tak powiem odnośnie tego badania Allo MLR, to jeśli wyjdzie cokolwiek na plusie, to znaczy, że ciąża była, tylko poroniona przed implantacją zarodka. Wtedy będzie trzeba wykonać histeroskopię z biopsją endometrium. Jeśli będzie wynik zerowy, to wtedy mam powtórzyć drożność jajowodów, ale metodą HSG z lipiodolem.
A cross-match nie zalecała Ci zrobić?
 
Dziewczyny dziękuję Wam, mimo że nie byłam jakoś super aktywna w rozmowach (introwertyk ) to czytałam Was pilnie i nie raz dzięki Wam się uśmiechnęłam oraz uroniłam łzy🥹❤️ jestescie silne i mądre. Wierzę również w Wasze szczęście , walczcie do końca mimo że czasem wydaje się że już nie ma szans na każdą z Was czeka upragnione dziecko ❤️ mówię to ja zupełnie juz zrezygnowana po tym roku starań 🙏🏻 trzymajcie się !!!❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Przykro mi, jednak nowy cykl= nowe szanse 🙂
Jasne :) też tak sobie to dzisiaj tłumaczę 🫣

We wrześniu spróbuję z paskami owulacyjnymi, chociaż myślałam, że jeszcze zaczekam i będę próbowała podejść na luzie do tych starań. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek….
W zeszłym miesiącu byłam na rutynowej kontroli u gina i akurat był pęcherzyk 23mm, później po owulacji zrobiłam progesteron, wyszedł 11,40, więc to znaczy że owulacja była, co nie? 😅

Głupie myśli mnie nachodzą, co mogło pójść nie tak, skoro wszystkie badania w normie i współżyliśmy w odpowiednim czasie.

PS. Czy wasi partnerzy byli na badaniu nasienia? I jeżeli tak to po jakim czasie zdecydowaliście się na takie badanie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry