reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

a jak u Was z krokami? Zwracacie uwagę ile robicie w ciagu dnia? Macie jakieś cele?
Ja staram się robić mimum 8k dziennie, w tygodniu mi się udaje, w weekendy różne :D
Ja pracuje z domu więc słabo z tymi krokami… jak chodziłam przed pandemią do biura to 10k zwykle bylo bez problemu. A teraz bardzo mało się ruszam
 
reklama
O to ja tak mówię zdrobniale w pracy. Pewnie nie jedną osobę tym irytuję 🤣

Ja nie lubię jak ktoś mówi np. ubrać kurtkę zamiast założyć kurtkę
Myślę, że tak, z uprzejmości nikt nie mówi byś tak nie mówiła.
Ja przynajmniej nie mówię acz wiem, że w stosunku do mnie to mogłabym zwrócić jej uwagę.
 
Dziewczyny z grupy motywacyjnej 😃
@StaraStaraczka
@morticia_adams
@Klemensa
@Patka2207
@penguinlicious
@Aga993
@dorota8
Melduję otwarcie miesiąca treningiem 🥵
Kto ze mną??

Nie wiem czy kogoś nie pominęłam, może ktoś jeszcze chce dołączyć? Założymy wątek do gubienia kilogramów i poprawy nawyków 🙃
Ja chętnie.
Wieczorem.
Teraz czekam na wiz. u dentysty potem idziemy na koncert niezakazanych piosenek, zatem wieczorem.
Aaaaaaa. zapomniałam że okres dostałam i średnio się czuję.
Ale może choć na rower stacjonarny wskoczę.
 
a jak u Was z krokami? Zwracacie uwagę ile robicie w ciagu dnia? Macie jakieś cele?
Ja staram się robić mimum 8k dziennie, w tygodniu mi się udaje, w weekendy różne :D
Ja jestem maniaczką liczenia kroków 😀 niestety w dni pracy zdalnej robię około 5k, ale w weekendy staram się dobijać do 10k. Najlepsza jest u mnie sezonowa praca w gospodarstwie, wtedy 20k codziennie na miękko 😀
 
a jak u Was z krokami? Zwracacie uwagę ile robicie w ciagu dnia? Macie jakieś cele?
Ja staram się robić mimum 8k dziennie, w tygodniu mi się udaje, w weekendy różne :D
u mnie spacery 3 dziennie z psem wymuszają duuużo chodzenia. Całe szczęście, bo tak to by mi pewnie już tyłek przyrósł do kanapy/fotela w biurze 😃
 
reklama
Do góry