reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

reklama
A to jego klejnociki .Nie pytałam Go o zgodę na publikacje zdjęć ale
mam nadzieję , że nie będzie miał mi tego za złe ;D
 
Dziękujemy ślicznie za pochwały i dawajcie Wasze pocieszki na zdjęciach z usg , jak będziecie miały. :)
 
Byłam dzisiaj na USG (normalnym) i jestem zdrowo zaniepokojona. Wg głowy wiek ciąży to 28tc2d, natomiast wg nogi 26tc4d. Ja rozumiem błąd pomiaru – ale żeby aż tak??? Boję się, że z dzidzią jest coś nie ok.
Lekarz oczywiście problemu nie widzi…. A ja się niepokoję! :(


Adasiu piękny chłopczyk!!!!
 
reklama
Truskaweczko nie martw się! ja też jak byłam ostatnio u gina to z USG wyszło mi ze mała jest młodsza o 1 tydz i 3 dni (tak wyszło z pomiarów komputera) ale gin też powiedział że to normalne bo komp określa wiek dzidzi właśnie na tej podstawie, tzn jak mierzy głowe, czy nóżki czy np obwód brzuszka to ża każdym razem podaje inny wiek dzidzi, po prostu tak jest!!
Mi też gin powiedział ze jest OK więc jest i tyle!! ;) ;)
 
Do góry