reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Ja usg mam robione na każdej wizycie,jakoże od początku była to ciąża zagrożona.Zresztą mój lekarz zawsze robi usg,bez względu na zagrożenie.A to 3/4d miałam nie robic bo szkoda kasy,ale nacisk ze strony rodziny był zbyt duży,no i dla swojego spokoju oczywiście.Mogłam jechać do Wrocka do stryja na to usg,jak w poprzedniej ciąży,ale niewyobrażam sobie jazdy,ktora teżby kosztowała :)
 
reklama
Ja miałam tyle razy usg, że nawet już nie potrafię wyliczyć - zawsze co 3 tygodnie i dodatkowo ze 4 razy pomiędzy wizytami a jużw poniedziałek idziemy nagrać maluchom jeszcze jeden filmik z 3d i 4d. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak wyglądają moje cuda!
 
Margolis ale ty spodziwasz się bliźniąt wiec może to wpływa na twoją częstotliwosć robionych usg
 
Dokładnie tak Cleo, ryzyko większe to i kontrola częstsza co mnie zresztą od początku cieszyło bo nic lepiej na mnie nie działało niż widok moich maleństw...
 
Margolis, z tego co zrozumiałam, to idziecie na któreś juz z kolei USG 3,4D - za każdym razem płacicie za to badanie?? Kurde to w cholerę drogie.
 
Tak to będzie drugie i za każde płacimy. To we Wrocławiu kosztowało 150zł a w Wałbrzychu mamy zapłacić 115zł. Mam nadzieję, że maluszki mają się dobrze...
 
Na pewno mają sie dobrze :)
Margolis przez tą moją nieobecnośc na forum nie wiem czy już wiecie na 100% czy macie parkę, dużo mi sie tego zebralo do nabrobienia i nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, czy moglabyś mi podpowiedzieć?
 
reklama
Do góry