reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

pytalam juz czy nie a moze przegapilam odpowiedz :( ile razy bylyscie na usg ???? cholerka ja w 8 i 25 tygodniu; teraz po badaniach krwi itp bylam na kontroli i sie pytam o usg i lekarz mowi ze wszystko dobrze i usg nie bedzie potrzebne; zastanawiam sie czy isc na to usg dla wlasnego spokoju??? nie wiem ile wazy ile mierzy czy wody w porzadku no niepewnosc mnie zje a do porodu jeszcze ponad miesiac;
 
reklama
Dzikusko, wydaję mi się, że ostatnie USG robi sie po 34 tyg ciąży i zabierasz je ze sobą do szpitala, razem z innymi wynikami badań, m.in. ostatnimi badaniami krwi. Poza tym to USG ocenia jak duże będzie dziecko i czy np. nie będzie za duże w stosunku do Twojej miednicy, wtedy-cesarka. Ja tam bym poszła na USG na Twoim miejscu, i to nie tylko dla własnego spokoju, chociaż to też, ale dlatego, że to badanie będzie Ci po prostu potrzebne. ;)
 
Ja to bym nie wytrzymała, bo wogóle od początku ciąży byłam bardzo przewrażliwiona ;) dlatego tez byłam wiele razy na USg ale inne dziewczyny bywały jeszcze częściej ;)
 
Ja mialam robione dzis usg (opis w watku "Samopoczucie...". :D I u tego lekarza mialam robione 3 razy USG,a oprocz tego bylam jeszcze na 3D i na zwyklym na samym poczatku ciazy,ale u poprzedniego lekarza,ktorego musialam niestety zmienic... ::)
 
no wiec dzis bylam... chcialam poinformowac ze moja fasolka ma jaja... wiec chlopaka bede miala :D pozatym juz ulozona glowka w dol i czeka :) wazy 2276 lekarz stwierdzil ze jak dojdzie do 3200 to bedzie super ze wzgledu na moją budowe :D taka chudzina ze mnie :)) ogolnie szczesliwa jestem ze wszytko ok czego i wam zycze :)
 
Dzikuska GRATULACJE!!! ;D A wagą to Ty się nie przejmuj 3200, to przecież prawidłowa waga, zresztą nawet jakby był mniejszy, to łatwiej wyjdzie, no nie? ;) ;D Ja tam też będę zadowolona, jak moja mała nie będzie za wielka, bo jak będzie miała urosnąć to i tak urośnie, byleby sie urodziła zdrowa i cała. :)
 
reklama
Ja w poniedziałek idę na usg i też mam jednak przeczucie, że ujrzę tam jajeczka a nie ciposzkę.
A mam dostać z Niemiec tyle fajowych ubranek dla dziewczynki :(
 
Do góry