reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

Nesiaa śliczne ubranka :)

Co do domku z kiddienland ja zamówiłam taki Oli na roczek + arke noego ze zwierzątkami i magiczne pudełeczko też z tej firmy. Mała bardzo lubi zabawki z dźwiękami dlatego myśle że jej się spodoba i zainteresuje, najwyżej będzie na później
 
reklama
nesiaa bombowe ciuszki, zazdroszczę Oleńce cioci i wujka:-D;-)
heronek, polka prezenty na pewno trafione w dziesiątkę:tak:

Dzewczyny a ja mam pytanie jeszcze odnośnie torta, nasze znawczynie frotka, polusia, cc czy ten tort z masą milkyway nadaje się pod gotową masę cukrową? Czy mogę kupić już kolorową bez barwników i polusia napisałaś że ta masa nie klei się do masy tortowej to rozumiem że na samej górze ma być biszkopt czy jak? Mam jutro zamiar zrobić zakupy tortowe a w sumie to zielona jestem:dry: ale zawzięłam się. Z góry dziękuje dziewczynki za wszystkie dobre rady:tak:
 
Ajentka milky way jest na bazie śmietany .Tort musiałabyś pokryc z wierzchu i boki kremem maślanym lub budyniowym ,bo masa cukrowa się rozpuszcza.Na wierzchu robi sie mokra .
 
ja przekładam krem maślanym: góra jest tylko biszkopt nie ma już kremu , natomiast boki aby mi się krem nie rozlał zbytnio owijam folią srebrną. wtedy góra jest czysta i boki też - masa cukrowa się wtedy nie styka z kremem i nie wilgnie ( jest estetyczna ).
co do koloru to kupisz białą albo kolorową ale z barwnikami już :)
 
Ja w środe piekę biszopty na tort dla Misia:)Zastanawiam sie jeszcze nad przełożeniem.Do dekoracji tym razem juz kupiłam wiekszość , nie będę sama lepić.Zapowiedziało sie więcej gości na raz ,będzie więcej roboty. Dochodzą zimne przystawki i chyba podam paszteciki drożdżowe i barszczyk.Nie wiem czy obejdzie sie bez alkoholu ,bo taki zjazd obu rodzin niezwykle jest rzadko.
 
My mamy urodziny w środę, jednak impreza będzie w weekend. Zaraz mam dzwonić do mamy, ma mi powiedzieć kiedy pracuje czy w sobotę czy w niedzielę. Nasza impreza będzie na dwa razy, gdyż najbliższa rodzina łącznie z nami to 19 osób. I raczej tyle osób na raz nie pomieścimy. Co do tortu to ja robię ten z przepisu od katrinki. Już robiłam na próbę i wyszedł pyszny. A prosty jak budowa cepa. Żałuję, że nie mogę obejrzeć waszych prezentów, jestem na telefonie i w ogóle zdjęcia mi się nie wyświetlają. Na pewną są piękne.
 
DSC03801.jpgU nas już jedna impreza urodzinowa była w niedzielę bo moja mama wyjechala a chciala być na urodzinach oczywiście w tą niedzielę impreza też będzie i kolejny tort.
 
reklama
Do góry