reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czytająca mama :))

Oli, jak podobały ci się "Kochanice..|" to może sięgniesz po coś innego tej autorki?:-)

Polecam jeszcze: Waris Dirie "Kwiat pustyni" ( film też):tak:
Erich Segal "Akty wiary"
Książki Moniki Szwaji

Albo przyjedź do mnie, coś sobie wybierzesz, hehehehe;-)
 
reklama
Ja też mam sporo, bo mam chorobę na punkcie książek:tak: Z biblioteki też korzystam, choć teraz jakoś nie mogę się ogarnąć z czytaniem. Nie wyrabiam się ze pracą, a na ksiązki jakoś ostatnio ochoty brak.
 
asiacur "Bez mojej zgody" mam na półce i choć dość ciężki temat to bardzo mi się podobała.
A co do czytania w ciąży to też mi sie pozmieniało i nie bardzo mogę się za coś zabrać. Na początku było mi niedobrze, jak długo czytałam, teraz jest lepiej, ale skupienia brakuje, wystarcza tylko na moje ulubione Zwierciadło, bo artykuły nie są takie długie...
 
Czesc Dziewczyny :)
Ja mam pytanie o lektury 'ciazowo-dzieciowe' - ktore ksiazki byscie polecily? Interesuja mnie zwlaszcza takie solidne lektury, oparte na wiedzy naukowej niz 'eksperymentalne' czy 'naturalne' :) Strasznie jednak tego duzo i nie wiem co wybrac :( Z gory dzieki!
 
mi kolezanka wlasnie w weekend pozyczyla wlasnie " W oczekiwaniu na dziecko" i juz widze ze to ciekawa i przydatna lektura dla przyszlych mamusiek:tak:
 
Polecam jeszcze: Waris Dirie "Kwiat pustyni" ( film też):tak:

Właśnie odkurzyłam jedną z moich ulubionych książek i czytuję po raz kolejny. Także polecam historię Waris :-)
A filmu nie widziałam :-( Jest pod tym samym tytułem?? Spróbuję ściągnąć z netu...
 
Ja również jak Monila polecam sagę ZMIERZCH. Super żeby oderwać się od codzienności.

I powiem szczerze, że bardzo zainteresowałyŚcie mnie tą "W oczekiwaniu na dziecko"
A powiedzcie mi czy ja ją dostanę w bibliotece? Czy tam w ogóle takowa tematyka jest?:sorry:
 
reklama
dziewczyny ostatnio znajomi podarowali mojemu mężusiowi książkę ... i wyszło na to ze to ja, ja czytam;) hih powiem wam superowa książka ..;p hih tak zabawna ze śmieje się prawie cały czas czytając ja..;) może któraś się skusi albo kupi taka swojemu facetowi.. bo to bardziej książka pod katem facetów i dla facetów..;p hih ale super... empik.com - Świat Według Clarksona - Clarkson Jeremy -
 
Do góry