reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
Natalia upsss chyba z olejem nie wiem bo to nie ja robiłam i zapomniałam o tym oleju wiem tylko na bank nie był podbojany mąką

cholera już na pewno nie zjem nic czego nie zrobie sama :-[ :-[ :-[
 
Klucha to ja teraz w ciazy przede podobnie, wg ksiazeczki, ktora kiedys Natalii polecalam - rano sucharek z miodem i mala kawa (nie dalabym rady bez kawy, do lazienki bym nie doszla, a nie cierpie kawy na czczo), potem juz przepisowo owoce, jak zglodnieje to robie Salatke Pieknosci wg Heleny Rubinstein ;) - pare lyzek platkow owsianyvch, otrab z siemieniem lnianym i odrobina suszonych owocow (choc wiem ze podbijaja cukier ale wole mniejsze zlo niz slodycze ;)) przed obiadkiem wyciskam swiezy sok warzywny, na obiadek jakas pyszna surowka lub salatka z wymiennie z kaszami, mieskiem lub rybka. A na kolacje z reguly twarozek z cebulka i pomidorkiem. Nie zapominam tez o zoltkach. Bardzo dobrze sie czuje co jest dla mnie waznym wskaznikiem, nie gloduje i rozsmakowalam sie w przygotowywaniu fajnych salatek, robie na czuja, dobrze ze jestem w domku, bo pracochlonne to gotowanie - najbardziej upierdliwe robienie samodzienie sokow, ale warto ;D i tez slodycze i biale pieczywko pa pa :p ;D
 
Szkoda, że wcześniej nie weszłam na tą stronkę i nie poczytałam troszke...Właśnie wpyliłam zestaw z mc donalda: duże frytki, big mac i duża cola. A po wszystkim zjadłam napoleonkę...Niedobrze mi teraz....
 
Natalia no pewni tak więc dziś zaopatrzę się w odpowiednie produkty i zaczne od jutra bo zmaściłam trochę :-[ :-[ :-[
 
Ewela nie, absolutnie nie. Nie można jeśc niczego oprócz wyżej wymienionych rzeczy bez wyjątków. Organizm musi odżywiać się "wewnętrznie" czyli spalać nasz skumulowany tłuszczyk, a jeśli dostarczymy mu coś z "zewnątrz" to najpierw będziemy spalały to, a dopiero potem tłuszczyk.
 
reklama
Tak ja tez od jutra!!ja pije rozpuszczalna i z mlekiem i z 1 lyzeczka cukru i teraz ma byc calkiem inaczej-parzona ,bez mleka i nie wiem czy mozna cukier-wystarczy mi odrobinka!!!czekam na odpowiedz od Natalii!!!!
 
Do góry