reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

Mi też jeszcze przed ciążą wszyscy mówili, żebym nie kupowała rzeczy dla mojego Didusia, bo zapeszę i nie zajdę:-D
Ale ja nie trawię przesądów...i tak teraz w 21 tygodniu mam praktycznie wszystko oprócz wózeczka, bo to zostawiliśmy sobie na maj-czerwiec;-)
Bo gdybyśmy mieli kupować wszystko hurtem to byłyby to wydatki nie z tej ziemi, a tak to przynajmniej tego tak nie odczuliśmy;-)
Jak Diduś ma się urodzić to się urodzi bez względu na wszystko:-) Wszystko zostawiam w rękach Boga:-)
 
reklama
Wisienka Ciuszki są super ja na razie nic nie kupowałam dopiero zacznę od polowy marca :-) ale jak tylko wchodzę do sklepu to mam chęć nakupować tyle jest super ubranek dla maluszków:-) Wszyscy mi mówią że to przynosi pecha jak się kupuje ubranka przed porodem Więc ja się pytam to w takim razie kiedy mam to kupować ? Na szczęście nie wierze w takie zabobony :-D Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
 
Asiac224, mi mówi siostra mojego, żebym zaczęła w 9 m-cu kupować, wcześniej lepiej nie. Ale jak ja z takim wielkim brzuchem mam biegać po sklepach? Toż ja teraz się męczę szybciej jak kiedyś, a co dopiero na koniec ciąży? Śmieszne to trochę jest. W 9mcu to ja zamierzam mieć już spakowaną torbę do szpitala, a nie dopiero rozglądać się za wszystkim dla dziecka.
 
i tu Ci Aneta_85 przyznaje rację ja tez nie mam zamiaru dopiero w 9 mc kupować wszystkiego tylko juz czekac z torbą spakowana do szpitala dla mnie i mojego maleństwa :-)
 
ja pamietam z moim 1synusiem jakym czekala na oniec to bym frajdyz upowania nie miala bo byl wczesniaczkiem choic te zakupy mi babcie odmawialy
url=http://www.suwaczek.pl/]
fee6360225.png
[/url]
 
Chociażby i z tego względu (znaczy wcześniak) warto robić wcześniej zakupy. Żeby nie obudzić się z ręką w nocniku.
Ja jeszcze nie zamierzam nic kupować, może w kwietniu zacznę kompletować potrzebne rzeczy.
 
a ja sobie obiecalam ze nic wiecej nie kupie i prosze... kupilam znowu :-D!!
ale bylo na promocji, juz sama nie wiem czy to bardziej nie pod chlopca podchodzi, no ale trudno, wszystko sie sprzyda :-D
 

Załączniki

  • CIMG0175.jpg
    CIMG0175.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 45
  • CIMG0173.jpg
    CIMG0173.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 43
  • CIMG0174.jpg
    CIMG0174.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 47
Ale śliczniochy em_ka nie przejmuj sie ja mojej małej też będe zakaldać te ubranka co kupilam wczesniej (jak myślałam że to chlopiec.. bluzę i sweterek z dinozaurami i jakimiś stworkami innymi:) a co tam kto mi zabroni haha
Najgorzej jak lekarz teraz powie, że to jednak chłopek...bo teraz to już u mnei przewaga różu:)
 
reklama
dodi hjahahahahha no wlasnie, kto mi zabroni! przeciez dziewczynki nie sa skazane jedynie na rozowy kolor!!
ja widzialam tak przecudowne sukieneczki ze az mnie korcilo zeby jedna kupic, ale nie! twarda bylam i sie skusilam tylko na ten komplet body, poczekam jeszcze te niecale 2 tyg az sie dowiem na 100 % co jest. DObija mnie to, ze jeszcze nie wiem i przy kazdym sklepie mnie skreca zeby kupic jakies sukieneczki :-D
 
Do góry