reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
u mnie 28 tydzień 3 dzień3kgna plusie a jem sporo naserio nie wchodzi w grę żadne odchudzanie lub dieta
 
u mnie +12 kg w 32 tygodniu i cała waga to 71 kg- jak wy to robicie laseczki ,że niektóre z was przytyły 4 kg- tyle to mi przybyło w pierwszym trymestrze...a tak sobie obiecywałam
 
u mnie było tak... w dniu porodu wazyłam 92 kg... potem przez rok karmiłam alergika, czyli niewiele jeść mogłam i spadłam na 57 kg... później, gdy skończyłam karmic musiałam zaspokoic moje zachcianki alkoholowo-fastfoodowe i przez 3 m-ce przytyłam 10 kg - po czym zaszłam w ciaze... czyli startowałam teraz z wagą 67 kg... a dzis mam 78 :baffled:nie jestem szczesliwa z tego powodu, bo gdybym tyle nie przytyła w okresie miedzy karmieniem a zajsciem, to byłoby super... :sorry2:
najgorsze ze własnie nabrałam checi na słodkie...
 
ano
j anie zdążyłam schudnąć po porodzie a w czasie karmienia przytyłam 7 kilo...nie jedząc za dużo...i pilnując się dość...no ale ja żeby schudnąć to na diecie muszę być a wiadomo karmiąc to niespecjalnie się da głodować...
no nic...Ja ważę aktualnie......uwaga 94,5 kg...przy wzroście 172 cm
sama w szoku jestem i nikt nie chce uwierzyć że tyle ważę...:tak::tak::tak:..ale waga nie kłamie:no:
 
kochane... u mnie waga 3 cyfrowa :] ale nie przyznam się dokładnie bo wstydniś jak nie wiem czo :zawstydzona/y: ale przed ciążą była 2 cyfrowa... ale już wspominałam, że zaczynałam ze sporą nadważką... :-p trudno się mówi... i tak będzie dobrze! :-)
 
:) no będziemy się motywować po porodzie:-):-):tak::tak::tak: bo mnie już nosi...i normalnie tęsknię za swoją wagą sprzed ciąż tj..62 kilo...ale jeszcze ją osiągnę
A ja dopiero ostatnio się dowiedziałam że większości kobiet nie wracają kości po porodzie do stanu sprzed i mimo że się schudnie to bioderka już nie te same:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:....wszystko jestem wstanie znieść ale to że mi biodra zabrali...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
no dobra...wolę mieć szersze biodra i dzieciaki... no ale czemu facetom coś nie zostaje,,no????? zwłaszcza że im tak bardzo nie zależy np..na szerokości bioder:-D:-D:-D
ech
 
reklama
To ja już nie powinnam się przyznawac ile ważę bo boję się za na porodówce będą się na mnie darły ze taka chuda jestem:-( ale co ja poradze ze z rodziny "patyczaków" pochodzę:-). 31 tydzień 12 kg na plusie waga obecna 54,5 kg ale pewnie jeszcze 5-6 przytyje:-p
 
Do góry