reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

ELI głowa do góry łatwo przyszły to i łatwo zejdą te słodkie kilogramki:-) i to naprawde mało prawdopodobne zebys przytyła jeszcze 12:no:

Nasze małe pijawki bedą miały bojowe zadanie po porodzie - mają tyle jesc zeby mama wyglądała jak przed porodem :-):-D
 
reklama
:) no będziemy się motywować po porodzie:-):-):tak::tak::tak: bo mnie już nosi...i normalnie tęsknię za swoją wagą sprzed ciąż tj..62 kilo...ale jeszcze ją osiągnę
A ja dopiero ostatnio się dowiedziałam że większości kobiet nie wracają kości po porodzie do stanu sprzed i mimo że się schudnie to bioderka już nie te same:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:....wszystko jestem wstanie znieść ale to że mi biodra zabrali...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
no dobra...wolę mieć szersze biodra i dzieciaki... no ale czemu facetom coś nie zostaje,,no????? zwłaszcza że im tak bardzo nie zależy np..na szerokości bioder:-D:-D:-D
ech
Nie masz się co martwić o biodra!Przed ciążą 1 ważyłam 55 kg,jak Laura miała roczek to znowu byłam szczupła ok57 i sylwetka zyskała bo w końcu talia jakaś się pojawiła a biodra też ok.Przy Oliwce ważyłam już 72 w dniu porodu-czyli tyle ile ważę teraz .Mam zamiar szybko wziąć się za ćwiczenia bo zgrabne udka z nikąd się nie biorą:tak:Trochę trzeba będzie popracować nad sylwetką po porodzie.Karmienie piersią też świetnie odchudza...
 
to ja jak narazie cały czas niezmiennie 4kg na plusie ... i 106 w obwodzie ... nie mam dużo na + ale obawiam się że to ruszy w tych ostatnich miesiącach.. :(
 
Ja mam już 13 kg na + koniec 32 tc. startowałam z waga 56 kg a teraz ważne 69 kg. Obwód brzusia na wysokości pępka 95 cm

Ja również po porodzie biorę się ostro za ćwiczenia, zawsze lubiłam ćwiczyć, wiec nie będzie problemu;-)
 
Po dzisiejszej wizycie u gin: 66,4 czyli 12,5 na plusie - początek 32 tyg. Po raz pierwszy nie ma zmiany w wadze od ostatniej wizyty - ale to pewnie przez choróbska, które mnie ostatnio nękały.
W ogóle to, jak chcę się dowiedzieć ile ważę, to wystarczy, że spojrzę do karty z poprzedniej ciąży - jest niemal identycznie. Ale wtedy od 30 do 40 tyg. przybrałam 9 kg :szok: I skończyłam z 23 kg na plusie. Ale wydaje mi się, że pod koniec głównie wody nabierałam, bo puchłam straszliwie. Teraz, w sierpniu tym bardziej się tego spodziewam. Na początku ciąży miałam nadzieję, że przytyję tak 20 kg, ale wygląda na to, że będzie tak samo, jak ostatnio. Widocznie mój organizm tyle potrzebuje :-p
 
Ja też na razie niezmiennie +4 kg. W obwodzie brzuszka 90 cm. Wydaje mi się, że mało, ale jak idę ulicą to się przeglądam w każdej szybie i patrzę, czy bardzo widać:-)
Ostatnio w nocy było gorąco, więc spałam sobie na golaska bez przykrycia, wchodzi M do pokoju i w śmiech. Obudziłam się i pytam o co chodzi a on na to"wchodzę a tu leży wieloryb":-D Kiedyś bym go rozszarpała za coś takiego a teraz też się śmieję, w końcu brzuszki to coś pięknego
 
reklama
elinek, moja mama schudła w ciąży 8kg :sorry2: wyglądała jak pająk... chude nogi i ręce i mega gigantyczna kulka po środku... jestem w stanie uwierzyć we wszystko... ja zauważyłam spadek wagi w ciagu ostatniego tyg o 1 kg.. jeśli tendencja spadkowa się utrzyma to jak powiedział lekarz... lada moment rodzimy... (ponoć to jeden ze zwiastunów zbliżającego się porodu... a kilka ich już zaliczyłam...)
 
Do góry