reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Ja to już prawie tyle przytyłam ile chciałam przez cala ciąże, tzn. jeszcze 2 kg mi brakuje. Na ostatniej wizycie 2 tyg. temu było 68kg, za 2 tyg. kolejna wizyta, pewnie już 70kg będzie :baffled: a do końca jeszcze 2 miesiące. Mam nadzieje ze nie przekroczę 16kg:no: W sumie przytyłam już 12kg.
Dzidzia przybiera już na wadze 200g tygodniowo, tydzień temu było 1710g wiec za 2 tygodnie będzie ok 2300g :tak: Mam nadzieje ze będą już mi tylko leciały kilogramy dzidziusia;-)
 
Olgha mój też tyle ma!! :-D
miesiąc temu założyliśmy się, że chyba w 9 go dogonię.... A tu zonk bo na wysokości pępka już mam 103, a trochę pod nim 112!!!!! :szok::szok::szok:
Ale się jutro ucieszy!! ;-)
 
A ja wróciłam właśnie od gina i jestem w ciężkim szoku.:szok: Przez miesiąc nie przytyłam nic a nic. Waga stoi. :confused: Gin mnie się pyta kiedy w końcu przytyję a ja rozkładam ręce bo naprawdę jem normalnie! Broń boże sie nie odchdzam! :no: Byłam wręcz pewna że z półtora kilo chociaż przytyłam bo w tym miesiącu sobie pofolgowałam i w mcdonaldzie byłam ze trzy razy, słodyczy sobie pojadałam, a tu nic. :confused:
30 tydzień a ja od począku ciąży wciąż 5kg na plusie. Ale z synkiem w pożądku slyszałam dziś jego serduszko. :-D W czwartek jade na usg to zobaczymy jak u niego dokładnie.
 
Alex nie martw się, jeśli zdrowo się odżywiasz i dzidziuś rośnie prawidłowo - po prostu masz taką naturę. Mam kuzynkę, która w pierwszej ciąży przytyła tylko 6kg! Wyniki miała dobre przez cały czas i synek zdrowy się urodził... :tak::-D
 
Ja na razie w 28 tyg +4 kg. Od ostatniej wizyty przytyłam 300 g, ale gin mówi, że mam się nie przejmować i wszystko jest w porządku.
 
u nas 28 tydz
waga +11;-)no ladnie w tej Polsce zaszalalam:-p, rany ale mi sie przytylo:-pale dobrze bo przynajmniej jestem bardziej kobieca a nie taka chudzinka:sorry2:
 
Ja od początku, tzn w sumie od czasu jak skończyłam 16 lat jestem "kobieca" a zawsze chciałam być raczej chudzielcem:-) Nawet moja kochana mamusia powiedziała, że z 3 sióstr tylko ja jestem gruba:baffled: Na szczęście teraz za bardzo nie tyję, bo chyba bym się musiała kulać i w pracy by mi to trochę przeszkadzało:-D Ale jeszcze ponad dwa miesiące i ciałka na pewno przybędzie. :-D Zwłaszcza, że zaczęłam mieć ochotę na słodkie
 
reklama
dziewczyny ja spojrzałam w karte ciazy i przez ostatnie dwa miesiace ciazy z mikim przytyłam 6 kg :szok::szok::szok:;-) łudze sie tylko ze teraz bedzie inaczej!
 
Do góry