reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Ja też nie mam wagi w domku ale to może i dobrze bo nie muszę się zbytnio stresować. A tak od wizyty u gina do kolejnej jakoś wytrzymuje i tam dopiero wiem jak się sprawy mają.
Wystartowałam z wagą 54 i do ostatniej wizyty 3 tygodnie temu przytyłam 1 kg. Dziś kolejna wizyta więc wszystko się okaże ale już widzę po sobie że znowu 1 kg na plusie będzie jak nie więcej;-);-);-)
 
Ja jestem na początku 17 tyg. i jak narazie schudłam 1,5 kilograma. Oczywiście mój lekarz powiedział ,że jak ktoś miał "zapas" to teraz chudnie :baffled: i ,że mam jeszcze czas na tycie.
 
Ostatnia edycja:
U mnie jak na 20tydzień 2kg na plusie. Nareszcie brzuszek mi wyskoczył :-D nie duży ale jest dziś pierwszy raz w sklepie przepuszczono mnie w kolejce bo takto to nikt sie nie pali.:no::wściekła/y: Patrzą tylko bokiem udając że nie widząc albo pytając wzrokiem "czy ona się tak najadła, czy jest w ciąży?":no:
 
hehe kurcze ja się martwię bo po świętach schudłam kg ... ! więc tak naprawde schudłam już jakieś 2kg...a biust duuuży i brzuszek coraz większy..może dlatego chudnę, że poprostu lepiej jem, częściej a mniej...? i zdrowiej?...no nei wiem w każdym bądź razie startowałam z ogromną waga także nie będę płakać gdy nie przytyję zbyt wiele...

Alex co do puszczania w kolejce to ejszcze nie zaobserwowałam ale raz pani w tramwaju się pokłóciła z młodym chłopakiem, który mnie nie chciał wpuścic na swoje miejsce...On zwyklinał panią a pani go uderzyła po głowie - starsza kobiecina starała się żebym mogła sobie usiąść a ten bezczelny chłopak tak na nią zaczał mówić że aż wstyd cytować ! ale pogratulować, że są na świecie jeszcze ludzie którzy potrafią się wstawić za innymi..;)
 
byłam tydzień w szpitalu... miałam taką depresję, że muszę tam być ( w dodatku przez całe święta), że prawie nic nie jadłam i schudło mi się.. już sama nie wiem ile dokładnie... około 2-3kg.. czyli jestem 2 kg na plusie od wagi startowej...
 
reklama
Do góry