reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Jak was czytałam wcześniej to myślałam, że tylko ja tyję! Kamień z serca :-D

btw. 5 kg na plusie i 19 (21?) tydzień ;)
 
reklama
...aaaa.. i dodam, że ostatnie 3kg w przeciągu ostatnich 2 tyg :] jeżeli taka tendencja się utrzyma, to niedługo będę się toczyć :-D
 
Uf- oficjalnie przekroczylam 50 kg - na ostatniej wizycie w piatek wazylam 51 kg :-D:-D:-D , a pielegniarka jak sie ucieszyla widzac ze przytylam ..... a ja jej na to ze nie ma sie z czego cieszyc :no::-p,
No wiem wiem ze musze zlapac pare kilo w ciazy - oby pozniej tylko nie zostaly:-);-)- chociaz moj M pewnie by sie ucieszyl i nie slyszalabym ciagle - jak Cie przytulam to tylko kosci czuje :-D:-)
 
To ja też się pochwalę, póki co 2,5 kg do przodu. Zaczynałam z wagą 46, teraz jest 48,5. Po drodze były różne spadki :sorry: wagi, ale teraz się utrzymuje. Do 50 zostało mi 1,5 kg ;-)
 
...aaaa.. i dodam, że ostatnie 3kg w przeciągu ostatnich 2 tyg :] jeżeli taka tendencja się utrzyma, to niedługo będę się toczyć :-D

Ja mam dokładnie to samo ... i już zaczynam pomału się bac że potem mi tak zostanie :sad: i będe miała dramat ze zrzuceniem tego po ciąży ...
 
początek 19 tyg. - 2,5 kg na plusie (0,5 kg jeśli przyjmę wagę wyjściową, bo najpierw schudłam 2 kg a potem przytyłam te 2,5)
 
No to i mi już brzuszek wyskoczył. Nadal jest malutki, ale krąglutki już.:-D Śmiesznie to wygląda jak np.leżę, bo kości biodrowe cały czas mi wystają, a między nimi mała piłeczka.:rofl2: Wróciłam dziś od gina na wadze 55kg czyli od początku ciąży jakieś 1,5kg-2kg ;-)(a jestem w 18tyg)
 
reklama
ja też w 18 tyg jestem i dziś sie ważyłam i dokładnie 0,9 kg na plusie...a od ostatniej wizyty to nawet schudłam - nie wiem dlaczego bo brzuszek normalnie rośnie...:)
 
Do góry