reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
17 tydzien = 4 kg na plusie :tak::tak::tak:

Zaczynalam z bardzo niska waga 47 kilo gdyz karmilam prawie prawie dwulatka cycem i wyssal ze mnie wszystko :laugh2::laugh2:
 
Alex co do puszczania w kolejce to ejszcze nie zaobserwowałam ale raz pani w tramwaju się pokłóciła z młodym chłopakiem, który mnie nie chciał wpuścic na swoje miejsce...On zwyklinał panią a pani go uderzyła po głowie - starsza kobiecina starała się żebym mogła sobie usiąść a ten bezczelny chłopak tak na nią zaczał mówić że aż wstyd cytować ! ale pogratulować, że są na świecie jeszcze ludzie którzy potrafią się wstawić za innymi..;)
Tak to jest, to wszystko po prostu świadczy o kulturze. Powiem szczerze tgz.moherom miejsca nigdy nie ustępowałam, bo one najczęsciej jada dwa przystanki na bazar/pocztę, a ja jadę całą trasę do szkoły.:no: Ustępuje tyko tym, którzy naprawde tego potrzebują (ciężarówki, babcie/dziadki z laską itd.). Dzisiaj jadę tramwajem i wchodzi taka babuleńka staruszka już, no to ustępuje jej co tam mogę postać kawałek. Ona do mnie "oj, ale pani dwa w jednym tak?" ja mówię "tak ale mogę postać, zaraz wysiadam". ;-) Innym ludziom powinno się głupio zrobić, że ja w ciąży ustępuje a inni głowy w szybe i udaa że nie widzą. :wściekła/y::wściekła/y:
 
Alex..tak to jest i często kobiety nie ustępują właśnie takie co napewno rodziły
Ja w poprzedniej ciąży wsiadłam do tramwaju w miesiącu a wyglądałam jak w 11-tym taki miałam brzuch:-D:-D:-D:-D:-D:-D i wiecie co, wstał taki staruszek co normalnie jak stał to się o niego bałam i kazł mi usiąśc..nie zgodziłam się bo normalnie skóra i kości na nim i cały się trzęsie..tramwaj cały popatrzył i nic normalnie. Staruszek był załamany jak to miejsca nie ustąpią...Powiedziałam coby się nie martwił że dobrze się czuję i wogóle i wysiadłam na drugim przystanku bo nie mogłam na dziadka patrzeć jak nim targało... przesiadłam sie w inny tramwaj poprostu...
No szok normalnie

a waga no cóż jakos ostatnio się nie ważyłam a będzie pewnie z 5 kilosów wsumie
 
Mnie jak dotąd jeszcze nikt nie przepuscił w kolejce a brzuszek mam spory. A raz nawet jak stałam w dłuuugiej kolejce do spowiedzi to taka pani po 50 z zaciętym wyrazem twarzy i zamaszyście namalowanymi brwiami - wepchała się przede mnie mrucząc że ona u stała, mało mi brzucha nie zgniotła - nic się nie odezwałam
 
Uff, znalazłam też koleżanki które i po 5 kilo przytyły :-) Bo już się martwiłam że tylko ja tyle przytyłam do 20 tygodnia, zobaczymy jak to będzie dalej z nami :-D w święta śniło mi się że urodziłam 5 kilowego dzidziusia :szok: muszę przestać jeś kolacje o 11 tylko co dzidzia na to powie jak się dopomina :-D
 
A u mnie 20 tydz. +2kg :-)
Jestem w szoku bo z Adamem utyłam niecałe 30kg :szok: i teraz aż sie bałam wejść na wagę ale na szczęście nie jest źle.
 
reklama
A u mnie 20 tydz. +2kg :-)
Jestem w szoku bo z Adamem utyłam niecałe 30kg :szok: i teraz aż sie bałam wejść na wagę ale na szczęście nie jest źle.
Hej ja z pierwszym synkiem tez przytyłam niecałe 30 kg:no:i teraz widze sama po sobie ze wolniej tyje niz w pierwszej ciązy .
ewusiek mam pytanie jak wyglądało twoje ciało po pierwszym dziecku tzn.rozstepy zwiotczałe cialo i skóra na brzuchu??bo mi takie cos zostalo niestety.Chciałbym wiedziec czy twoje ciało zmieniło sie:-)
 
Do góry