reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

te co chudną bądź tyją 0,5kg na miesiąc... a siooo! :crazy:

my tu poważne doły łapiemy :crazy:

to żart oczywiście :-D

oj żeby mi codziennie tak do śmiechu było... :-(
 
reklama
ale za to ja jeszcze przed ciążą po dietach głodówkach i efektach jojo przytyłam 15kg..:) więc chyba mój organizm nie ma siły więce przytyć narazie;)
 
Zaczął się 19 tc a ja już mam 7 kg na plusie.Czuję że nie długo będę się toczyć:crazy:!!!Słyszałam że to sprawka duphastonu,ja niestety muszę go brać do końca ciąży.
 
hihih ja biore duphaston od 5 miesiecy bo od 16 dnia cyklu za nim zaszlam w ciąze, teraz do tego luteine , narazie mam 9 kg na minusie i nic nie tyje..
a tyje sie raczej od jedzenia;-) no ale niestety taki los ciężarnej, mniej ruchu to więcej kg nawet jesli nie je sie więcej.
 
jaz kolei 16 tc i pół kilo na plusie ale po brzuchu widzę jakbym przytyła ze3 albo 4 co najmniej chyba i tak sie dobrze trzymam jak narazie ;-) jeżeli w 4miesiace mało przytyłam a powiem ze jem sporo nie patrze jak głupol aby waga nie rosła bo wiem że to dla mojego dzidziusia robie pozniej sie jakos zrzuci wrazie co nie mam racji? jak sie będę chwalic w 9 miesiącu ciekawa jestem co powiem Wam wtedy:-) ale wiem że jak sie przytyje dosłownie parę kilo to jest ciężko bardzo ciężko....
 
Witam.
Ja startowałam z wagą 44 kg a w pierwszych tygodniach podczas wymiotów schudłam do 42 kg. A dziś czyli w 19 tyg. mam już 46 kg. Mam nadzieje że się trochę rozkręce i przytyje przynajmniej do 55-bo nigdy w życiu tyle nie ważyłam hehe :laugh2:
 
Ja nie mam wagi narazie w domu:)ważę się tylko podczas wizyt u gin.-od początku ciąży 3,5 kg:))))Optymistycznie jak narazie ale wiem że prawdziwy apetyt dopiero nadejdzie w 6 miesiącu:-):-):-)
 
reklama
Do góry