reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

ja niestety przytyłam 5 kg i jesli to prawda że od duphastonu się tyje to jakies pocieszenie bo przy moim wzroscie 155 cm 60 kg to dosyc sporo a to przecież nie koniec a poczatek:-(, ale nie ma co ciąża to ciąża i ma swoje prawa:-)
 
reklama
Kizi ja mam rozstępy na pośladkach. A brzuch, no cóż, może nie jest jakiś obwisły ale został taki wystający, że zdażało się że niektórzy ludzie pytali czy jestem w ciąży :wściekła/y:Ale miałam na serio gigantycznie wielkie brzuszysko :-)
 
Ja również przytyłam już 5 kg i z tego co sprawdzam w kalendarzu (jedna z dziewczyn podała link) jest to prawidłowy przyrost wagi co do wzrostu. Startowałam z wagą 56kg przy wzroście 167cm. Czyli ważę teraz 61kg a do końca 22 tygodnia powinnam ważyć 62 kg, czyli mam jeszcze tydzień na dodatkowy kilogram;-)
 
Ooo to nie wiedziałam że od duphastonu się tyje, ale jeżeli tak to pocieszające bo ja przestałam przyjmować, może z ta wagą tak źle nie będzie :-)
 
hej!ja aktualnie jestem w 18 tygodniu i 3 kg na plusie wiec jak na razie jest super moze znowu nie dobije prawie do 30kg:wściekła/y:
 
w dniu zakończenia 21 tyg ciąży mam na plusie 3,2 kg :-D Na liczniku już 77,5:-)
Oj ja skubaniutka sobie ująć kilogramów chciałam - i odejmowałam od wagi 75,5 hehehe więc mam nie 3,2 na plusie a 5, 2 :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
To ja na pierwszym badanku czyli w 5 tygdoniu ciąży ważyłam 46kg z groszami, teraz waże 52kg. Wczoraj zjdałam na raz 3 bułki słodkie, popiłam jogurcikiem a za godzinkę zjadłam rosól i nalesnika i ledwie się ruszałam, myslałam że pękne:) Już nigdy się tak nie przejem. A macie coś takiego bo jak ja zjem 2 kanapki na śniadanie to czuję ssanie w żołądku i to trwa od ok 2 dni. Myslę że pierwsze jedzonko idzie dla dzidzi a drugie dlka mamusi:) normalnie wiem ż enie powinnam ale jem za dwoje:)
 
Ja wam zazdroszcze ,że tyjecie bo jak narazie martwić sie zaczełam bo chudne :-( do nastepnej wizyty musze przytyć :-). Oddajcie mi z 3-4 kilo hihi bo jak narazie dwa jestem na minusie na dzień dziesiejszy.
 
reklama
To ja na pierwszym badanku czyli w 5 tygdoniu ciąży ważyłam 46kg z groszami, teraz waże 52kg. Wczoraj zjdałam na raz 3 bułki słodkie, popiłam jogurcikiem a za godzinkę zjadłam rosól i nalesnika i ledwie się ruszałam, myslałam że pękne:) Już nigdy się tak nie przejem. A macie coś takiego bo jak ja zjem 2 kanapki na śniadanie to czuję ssanie w żołądku i to trwa od ok 2 dni. Myslę że pierwsze jedzonko idzie dla dzidzi a drugie dlka mamusi:) normalnie wiem ż enie powinnam ale jem za dwoje:)
Sarenka27 ja mam podobnie jak zjem sniadanie to za godzinke lub dwie znowu coś szukam do jedzenia:eek:
najgorzej mam na wieczó bo wtedy siedzimy oglądamy tv no i oczywiście coś by sie zjadło ale postanowiłam sobie od dzisiaj troche mniej jeść w miare rozsądku:tak:
 
Do góry