reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ciążowy

reklama
Nie brałam nic. Pęcherzyki ładnie rosły u nas był problem w strzelenie się w ten "moment". Mój partner nie pracuje na miejscu. Często było tak że pecherzyk pękł a starania były za późno. Dlatego lekarz zdecydował się podać zastrzyk podczas zaplanowanego urlopu partnera 😀
Ja pierwszy test zrobiłam właśnie 7 dni po zastrzyku ale liczyłam się z tym że będzie fałszywy. Nie mogłam się powstrzymać aby zobaczyć te magiczne dwie kreski 🙈
 
Bardzo mi przykro, powtórz za 2 dni dla pewności, a jeśli nadal będzie negatywny to nie trać nadziei :) będzie dobrze! Pozdrawiam
Sorki 12 dzień od ovitrelle. Dopatruje się wszystkich objawów... Muszę trochę wyluzować. Ostatnio test dopiero wyszedł pozytywny tydzien po dacie kiedy miała być @
Więc może jeszcze jest jakaś nadzieja
 
reklama
Znowu słowni 11 dzień od ovitrelle... Tak bardzo bym chciała... Odmawiam sobie wszystkiego co mogło by zaszkodzić
Nie wiem już co dalej
 
Do góry