reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy i wystąpienie krwawienia

reklama
Byłam u lekarza, pani doktor powiedziała że nie ma szans żeby rozwinęła się z tego prawidłowa ciąża, zrobiła USG, endometrium szerokość 0,55 cm więc jest tak jak po prawidłowym krwawieniu miesiączkowym.
 
Dała jescze skierowanie na beta HCG ale powiedziała żeby zrobić nie wcześniej jak za tydzień
 
Jak rozumiem jeżeli endometrium ma szerokość 0,55 cm to nie ma możliwości żeby doszło tam do zagnieżdżenia ciąży?
 
reklama
Mam zamiar zrobić badanie jeszcze jutro bo tak naprawdę po tej wizycie to się niczego nowego nie dowiedziałam
 
Do góry