reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy plamienie

reklama
To ja dopiero mam cyrki z plamieniami. Schudłam 55 Kg w rok i myślę że to od tego ale żaden lekarz nie dał na badania. W kwietniu okres 22 , potem koniec i po tygodniu plamoenia trwajace dwa tygodnie. Żaden lekarz nie wie od czego ani nic. Dał mi lekarz luteine na zatrzymanie plamien i miałam po 10 dniach brania luteiny dostać okres, którego nie było. Ciąży niestety też nie a staramy się już 9 miesięcy. W maju okresu nie było. W czerwcu byl nA czas co mnie mocno zdziwiło. Mamy lipiec od ponad tygodnia znowu mam plamienia , zaczęły się zaraz po owulacji trwaja do teraz a właściwy okres za dwa dni. Boli mnie w podbrzszu, aż czasami pali. Żaden lekarz nie kazał zrobić badań hormonalnych, wszyscy twierdzą że wszystko ok. Nikt sie nie zaibteresow tym ze schudłam połowę własnej masy ciała i ze to może od tego. Także ja szukam pomocy dalej bo chce miec dziecko. Zrobię dziś test bo martwi mnie ten ból brzucha.
 
serca nie pęka myślałam że jestem twarda że zaraz mi przejdzie że tak właśnie musiało się stać że moja fasolka nie była na tyle silna tłumacze sobie wszystko próbuje nie myśleć.......ale nie potrafię.....ale mam doła
 
Natalia strasznie mi przykro:(
Dobrze przynajmniej, że wiesz już co się dzieje, a skoro sama się oczyściłaś to nie bd musieli przerywać starań (oczywiście po uzgodnieniu z ginekologiem). Mi się po poronieniu udało odnosić ciążę bez większych komplikacji ( z tym, że po zabiegu musiałam mieć 3 miesiące przerwy).

Czarnuszka a badania hormonalne?
 
reklama
Elena chodzę co miesiąc do ginekologa, każdy twierdzi że wszystko ok i nikt nie wie dlaczego tak sie dzieje a o badaniach nikt nic nie mówi
A może warto zmienić lekarza?
Ja też jak poroniłam to mi lekarka niestworzone chyba rzeczy naopowiadała , a jak się okazało mam problemy z tarczycą i to mi rozregulowało wagę i miesiączki.
 
Do góry