reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalany test ciążowy?

na przyszłośc proponuję, zebyś nie zblizała się do żadnych plemnikow na odległość bliższą niz metr. Będzie najbezpieczniej.

Przestań powkelać durne pytania, odpowiedzialam Ci dosłownie w tym, co zacytowałaś.
Dobrze przepraszam chciałam tylko dla pewności jeszcze dopytać czy to pomaga pozbyć się plemników...
 
reklama
Nie szukam atencji i zainteresowania. Jestem zagubiona i mam duże lęki, to wszystko... Nie będę robić bety codziennie bo nie zamierzam się codziennie kłuć... zrobię ostatnią betę z krwi piątek bo to minie 30 dni od zbliżenia...

Jeśli tak to tym bardziej uważam że przed podejmowaniem jakichkolwiek zbliżeń ( których konsekwencje tak Cię paraliżują) powinnaś najpierw popracować nad sobą, tak by w miarę możliwości móc skutecznie radzić sobie z takimi sytuacjami.

Ok, uważam że jak już nic nowego doradzić Cię nie będę mogła, więc trzymam za Ciebie kciuki :)
 
Jeśli tak to tym bardziej uważam że przed podejmowaniem jakichkolwiek zbliżeń ( których konsekwencje tak Cię paraliżują) powinnaś najpierw popracować nad sobą, tak by w miarę możliwości móc skutecznie radzić sobie z takimi sytuacjami.

Ok, uważam że jak już nic nowego doradzić Cię nie będę mogła, więc trzymam za Ciebie kciuki :)
Wiem, będę nad sobą pracować bo mnie konsekwencje paraliżują na tyle że nie mogę normalnie funkcjonować..
 
A wiesz, że w ulotce pregabaliny (u Ciebie egzysta) jest napisane, że może powodować skąpe miesiączki\zaburzenia miesiączkowania/zwiększona ilość śluzu?

Serio, beta jest wiarygodna.
Tylko, że egzystę biorę od poniedziałku 15 lipca... To nie sądzę że tak krótko brać te leki i już by zmieniła się intensywność krwawienia, ale będę miała w przyszłości to na uwadze zatem dziękuję... Myślisz, że zmiana klimatu mogła wpłynąć na bardzo skąpą miesiączkę?

Dziękuję, już się trochę uspokoiłam..
 
Tylko, że egzystę biorę od poniedziałku 15 lipca... To nie sądzę że tak krótko brać te leki i już by zmieniła się intensywność krwawienia, ale będę miała w przyszłości to na uwadze zatem dziękuję... Myślisz, że zmiana klimatu mogła wpłynąć na bardzo skąpą miesiączkę?

Dziękuję, już się trochę uspokoiłam..
Pregabalina jest lekiem działającym od razu, więc tak - od razu może się zmienić cykl.

Myślę, że połączenie leku, stresu i zmiany klimatu mogło wpłynąć na miesiączkę. Dodatkowo wywołanie duphastonem też ma na to wpływ.
 
Pregabalina jest lekiem działającym od razu, więc tak - od razu może się zmienić cykl.

Myślę, że połączenie leku, stresu i zmiany klimatu mogło wpłynąć na miesiączkę. Dodatkowo wywołanie duphastonem też ma na to wpływ.
To zmienia postać rzeczy..

Nie wywołuję duphastonem a lekiem Progesteron Besins 200mg 2 razy dziennie
 
reklama
Do góry