reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zalany test ciążowy?

reklama
Dziewczyny to znowu ja...Bardzo proszę o pomoc bo ginekologa mam dopiero w sierpniu wizytę.. miałam miesiączkę skąpą tego 14 lipca i trwała te 5-6 dni a dziś pojawiły się bóle miednicy i pojawiło się delikatne krwawienie z żywą krwią i dużym skrzepem, a później trochę brązowe plamienie i brązowy śluz. Co to może oznaczać bardzo się boję....Mam pcos i niedoczynność tarczycy. Zrobiłam dziś beta hcg z krwi i czekam na wynik...
Czy to jakieś krwawienie okołoowulacyjne albo owulacyjne? A może to ze względu zaburzeń hormonalnych? Tak strasznie się boję... proszę o pomoc...
O jaką pomoc prosisz? Ocenę twojego stanu zdrowia przez internet?

Dziewczyny od kilku dni Ci odpowiadają i nie trafia.

PS Jeśli to wszystko, co tu piszesz, to prawda... to zacznijmy od tego, że nie powinnaś brać się za seks, skoro masz takie lęki przed ciążą. Nie ma musu. Pisałaś, że nikt cie nie zmusza. Jeśli zmusza, to uciekaj jak najdalej.
Nie miałaś edukacji seksualnej, a masz 20 lat, to znajdź sobie rzetelne źródło wiedzy - lekarz rodzinny, ginekolog itp. To nie jest trudne. Do tego w dobie lekarzy w social mediach. O sexed też nie słyszałaś? Naprawdę brak edukacji w szkole nie usprawiedliwia cię.
Zastanawia mnie w ogóle decyzja o seksie nie mając elementarnej wiedzy, ale widocznie jestem naiwna.
Jeśli masz wątpliwości związane z funkcjonowaniem swojego ciała, to przyspiesz wizytę u lekarza, bo skąd ludzie z internetu mają wiedzieć, jaki masz śluz i dlaczego 🤦‍♀️

Albo trollujesz, bo są wakacje i nuda zżera.
 
Mam wynik już i wynosi poniżej 2,30
Więc skoro to nie ciąża to skąd to krwawienie po okresie..?


1. Skąd mamy to wiedzieć?
2. Skoro masz PCOS to może zaburzenia cyklu?
3. To samo z niedoczynnością.
4. Dokładnie to samo masz napisane na ulotce pregabaliny, która dopiero zaczęłaś brać.
5. Jak tak bardzo się boisz to jedź na IP, skoro uważasz, że nie możesz przez to normalnie funkcjonować psychicznie.
 
Bylam u ginekologa i krwawienie dwa razy w miesiacu to nic innego jak zmiana klimatu i wahania hormonalne bo pcos. Jeden jajnik mam powiększony. Beta hcg z krwi zrobiona dziś wynosi <2,30 a progesteron 5,32 wg normy w fazie lutealnej (mieści sie w tej normie). Leki na wywołanie okresu - zmiana dawki i dnia cyklu brania.
Dziekuje wszystkim za pomoc i cierpliwość
pozdrawiam!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ahh, przeczyłam cały wątek i skomentuje tylko - ŚMIECHU WARTE 😂
Trolling wjechał tutaj nieźle. Gdybym była na bieżąco to bym napisała swoje konkretnie zdanie 😅
 
reklama
Do góry