reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

A ja dopiero wróciłam z wizyty, bo najpierw badanie, potem USG, potem KTG 30 minut.
Najważniejsze to z dzidzią wszystko OK.
Oczywiście płci nie da rady zobaczyć w położeniu POŚLADKOWYM
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif

Czyli bez zmian i jestem
happy.gif
pod tym względem.


Mała waży 2900...... i dobrze -jak mam mieć cesarkę to niech będzie jak najpulchniejsza
icon_smile.gif


Wód dobra ilość, szyjka długa, ale nie mówił ile ma cm.
Badanie na fotelu strasznie mocne AUĆ, ale póki co szyjka nie krwawi. :-)


Potem byłam na KTG i okazuje się , że jednak mam skurcze..., małe, ale mam..... czyli dobrze czułam , ze to cos to może sa skurcze.
Troche się tego boję, bo lekarz nie chce zrobic cesarki wczesniej niz koniec 39 tygodnia/początek 40.
Mówi, że tak jest lepiej dla dziecka , bo nie ma problemów z oddechem.

Więc planowo mam w następny czwartek iść na KTG do szpitala i jak skurcze będą częstsze to zrobimy cesarkę wcześniej jakoś między 9 a 12 listopada, a jak nie będzie się nic wielkiego działo to dopiero 16.11, więc w 40 tygodniu.

Ale ja czuję, że nie dotrwam
icon_smile.gif


Oczywiście gdyby mi wody odeszły, lub pojawiły się duże skurcze to mam do niego zadzwonić i mogę jechac do szpitala i wtedy mnie odrazu potną.

Lekarz powiedział, że teraz już jestem na tym etapie, że poród może nastąpić w każdej chwili
icon_smile.gif
 
reklama
Ja też dziś po wizycie. Jutro zaczynam 39 tydz, a dzidzia jeszcze z 2tyg posiedzi w środku jak nic. Jeszcze 2 tygodnie!!!!!!!!!! No i waży juz 3500 więc jak bedzie za duzy, to cesarka mnie czeka.:szok: Niezłe jaja :eek:
 
hej dziewczyny

jestem teraz w 38 tygodniu i od jakiegoś czasu mam dziwne kłucia w pochwie (tak jakby szpilkami) są coraz częstsze i bardziej bolesne. czy któraś z was tak miała lub ma??
 
hej dziewczyny

jestem teraz w 38 tygodniu i od jakiegoś czasu mam dziwne kłucia w pochwie (tak jakby szpilkami) są coraz częstsze i bardziej bolesne. czy któraś z was tak miała lub ma??

chyba na samopoczuciu listopadowek dziewczyny o tym pisaly i wiele z nich ma takie klucia, wiec nie masz sie co marwtic :tak:;-)



dziewczyny najwazniejsze ze maluszki zdrowe i silne :)
 
Ja dzisiaj odwiedziłam moją lekarz:eek: Cóż, jakby to powiedzieć.. SZIT.
Kiedyś pisałam, że mam takie małe krostki (jakby brodawki) na pośladkach. Pokazywałam je lekarce, ona stwierdziła,że to pewnie po depilacji.. A dzisiaj, w 40 tc, wpadła na pomysł, że to mogą być jednak kłykciny i dała mi skierowanie do szpitala, żeby to sprawdzić.. Termin za 5 dni mam..
Lekarz ze szpitala, w którym chcę rodzić stwierdził kiedyś, że to żadne kłykciny, ale nie skierował mnie na żadne badania:eek: O co tu chodzi??
Przecież nie pójdę do szpitala, z którego lekarz stwierdził brak kłykcin, ze skierowaniem od innego lekarza ze względu na kłykciny? I co ja mam biedna zrobić? Pomijam, że nie mam najmniejszej ochoty na cesarkę i na kłykciny również. Oznaczałoby to, że prawdopodobnie mąż mnie zaraził:szok::szok::szok::szok:
Czy któraś wie, co to za cholerstwo, jak się można tym zarazić i co ja mam robić???
 
reklama
Do góry