reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Hej, oczywiście czytałam pierwszą stronę, ale zastanawiam się jak to jest z
Pierwszą wizytą, lekarz zleca badania które są niezbędne, a których nie ma? I załóżmy ile mam czasu na wykonanie ich i w ile realnie maksymalnie je powinnam otrzymać? I czy dobrze rozumiem że kolejna wizyta to kwalifikacyjna z wynikami badań? I jak się zakwalifikuje załóżmy, to wtedy w jakim czasie wszystko się odbywa? Na przestrzeni jednego dwóch czy ilu cykli do momentu transferu? Chodzi mi o to jak to się rozciąga w czasie, orientacyjne?
Na pierwszej wizycie podpisaliśmy regulamin, zleciła nam położna badania których brakowało. Tydzień później mieliśmy wizytę u ginekologa- kwalifikacja do procedury, dostałam antykoncepcję do końca cyklu i od nowego krwawienia zaczęłam stymulacje. Transfer może być w tym samym cyklu świeży jeżeli nie ma przeciwwskazań lub w kolejnym mrożony (jeżeli jest co transferować). Albo jak w naszym przypadku na pewno się przesunie o dwa gdyż jeżeli uzyskamy zarodki to będziemy je dodatkowo badac a na wyniki czeka się nawet do 6tyg w naszej klinice
 
reklama
Hej, oczywiście czytałam pierwszą stronę, ale zastanawiam się jak to jest z
Pierwszą wizytą, lekarz zleca badania które są niezbędne, a których nie ma? I załóżmy ile mam czasu na wykonanie ich i w ile realnie maksymalnie je powinnam otrzymać? I czy dobrze rozumiem że kolejna wizyta to kwalifikacyjna z wynikami badań? I jak się zakwalifikuje załóżmy, to wtedy w jakim czasie wszystko się odbywa? Na przestrzeni jednego dwóch czy ilu cykli do momentu transferu? Chodzi mi o to jak to się rozciąga w czasie, orientacyjne?
to wszystko bardzo mocno zależy od kliniki. U nas była po prostu rozmowa i podpisanie umowy. Nawet transwagu nie miałam, bo byłam dzień po histero. Badania + rozpisanie stymulacji lekarz ma zrobić na początku kolejnego cyklu.
 
Hej, oczywiście czytałam pierwszą stronę, ale zastanawiam się jak to jest z
Pierwszą wizytą, lekarz zleca badania które są niezbędne, a których nie ma? I załóżmy ile mam czasu na wykonanie ich i w ile realnie maksymalnie je powinnam otrzymać? I czy dobrze rozumiem że kolejna wizyta to kwalifikacyjna z wynikami badań? I jak się zakwalifikuje załóżmy, to wtedy w jakim czasie wszystko się odbywa? Na przestrzeni jednego dwóch czy ilu cykli do momentu transferu? Chodzi mi o to jak to się rozciąga w czasie, orientacyjne?
Hej, wszystko zależy od kliniki. Ja na pierwszej wizycie miałam wszystkie badania zrobione, nawet te które już miałam, bo chcieli mieć zrobione u siebie. A dopiero później wizyta kwalifikacyjna.
 
Do góry