reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
natalunia nie denerwuj sie wrazie co warszawska ma dyzur :) hehe

Hehehehe Kasiu, ja czekam na Ciebie ;-) Jak mi się śniło to spotkanie na porodówce, to może tak będzie ;-);-);-)

Dziubasek - na którą masz? Ale Ci fajnie - masz USG. Ja miała 3 podczas całej ciąży w tym tydzien temu ostatnie. JA dzisiaj pod KTG będę leżeć...
 
royanna ja już odstawiłam tabletki 2 tygodnie temu a miałam 3x1 tabl. Od tego czasu szyjka jest na 1 palca. Od poniedziałku pracuje z mężem i od wczoraj przestałam brać już magnez. Skurcze mam prawie codziennie, bóle jak na @ czasami dosyć silne bo w nocy się budzę, ale nic innego się nie dzieje. Więc nie koniecznie musisz szybko urodzić. Ja mam się pokazać u gina 9 listopada jak nie urodze.
 
Kamcia ale przeciez ta wizyta nie wypada po terminie???? :confused2: czy ja jakas nie rozumna jestem? pewnie jezeli do tego terminu nie urodzisz to wtedy beda wyznaczac date na wywolanie. Nie wydaje mi sie zeby w Irladnii czy Anglii patrzyli na termin z USG tylko na OM. bo wiadomo USG nie jest tak wazny bo kazdy dzidzius przybiera na wadze inaczej. Nie martw sie nie jest tak zle ;-):tak: a moze urodzisz jeszcze przed ta wizyta :-) glowa do gory kochana :**
no ja mam termin na 13.11... tak mi mówiono od jakichś 2 msc i u pl gina i irl.. a u irl po ostatnim usg mówiła że mogę urodzić nawet 06.11 (irlandka)
wiec wizyta w spitalu na 18.11 to jest napwno po terminie....:dry:\
a teraz termin wizysty wyznaczała mi muzułmanka która nawet nie przejrzała mojej karty
 
no ja mam termin na 13.11... tak mi mówiono od jakichś 2 msc i u pl gina i irl.. a u irl po ostatnim usg mówiła że mogę urodzić nawet 06.11 (irlandka)
wiec wizyta w spitalu na 18.11 to jest napwno po terminie....:dry:\
a teraz termin wizysty wyznaczała mi muzułmanka która nawet nie przejrzała mojej karty

no chyba ze tak... przeoczylam ten fakt :zawstydzona/y: a moze urodzisz przed wszystkimi terminami i wogole wizyta nastepna nie bedzie potrzebna :* ;-):tak:
 
reklama
Do góry