reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Widzę, że dużo z nas wczoraj wizyty miało - jakiś taki specjalny dzień czy co :-D
Też tak jak dziubasek przytyłam tylko(na szczęście) 0,5kg przez 2tyg, i dobrze bo na plusie mam już 20kg jak nie 22 :szok::wściekła/y:
Zapytałam się swojej gin czy nie można przewidzieć mniej więcej kiedy nastąpi poród(haha wszystko bym chciała wiedzieć, a co), ale po zbadaniu powiedziała tyle, że mała się na świat nie pcha i żebym się nie zdziwiła wcale jak jeszcze przenoszę :sorry2::dry:
Czyli jednak to leżenie na coś się zdało...

A na KTG wszystko było okej(no bo chyba jakby było nie tak to by powiedzieli), jedynie tak już 5min przed końcem aparatura zaczęła wyć strasznie i wszystko migało. Położna przybiegła z lekarzem, posprawdzali i powiedzieli że nic się nie dzieje(niby tak mogło być), tylko dziecku bardzo szybko zaczęło rosnąć tętno. I wcale się tej mojej córce nie dziwie, też bym się wkurzyła jakby mi ktoś przyciskał jakieś żelastwo(bo oczywiście aparatura do KTG taka super nowoczesna-leżenie tylko na boku i jeszcze musiałam non stop trzymać to jedno kółko bo traciło pomiary-nie powiem jak sine miałam palce, bo straciłam czucie całkiem...).

Oj współczuję takiego sprzętu... Mi równieżna KTG włączył się alarm i pierwszą myslą jaka mi przyszła to, że mnie zostawią w szpitalu. Na szczęście tak jak Tobie powiedzieli, że nic się nie stało, że tetno dziecka mocno wzrosło bo pewnie mocno się wierciło. Następne KTG mam za tydzień więc zobaczymy co stwierdzą. Coś chyba powinny bo cały czas mam bóle i twardnienie brzucha. Zobaczymy...
 
reklama
Ach,zazdroszcze wam tych wszystkich badań.Tu w anglii dopóki sie na porodówce nie znajdziesz i dziecko nie urodzi to tak naprawde nic nie wiadomo. Nie badaja wagi dziecka,nie mówiąc juz o rozwarciu. Pomacaja brzuch i tyle. Ta niepewnośc zaczyna mnie juz dobijać:-(
 
Ach,zazdroszcze wam tych wszystkich badań.Tu w anglii dopóki sie na porodówce nie znajdziesz i dziecko nie urodzi to tak naprawde nic nie wiadomo. Nie badaja wagi dziecka,nie mówiąc juz o rozwarciu. Pomacaja brzuch i tyle. Ta niepewnośc zaczyna mnie juz dobijać:-(

jak przyjedziesz rodzic to Ci sprawdza rozwarcie... no ale wczesniej nie ma co liczyc na to... no chyba ze dzieje sie cos zlego.... a ja ci powiem szczerze ze wole nie wiedziec... bo czy bym miala rozwarcie na 1 palec czy nie to jeszcze nic nie swiadczy o tym kiedy urodze. Moja ciocia chodzila z rozwarciem na 2 palce 2 miesiace przed terminem a i tak przenosila ponad tydzien. ;-)
 
mnie przeraża że nie wiadomo jaka jest mniej wiecej waga dziecka.A tak apropos to czy oni tu maja jakąś granice kiedy sie robi cesarke ,chodzi mi o wielkośc dziecka.Czy to tez pozostawiaja naturze:szok:
 
Dzisiaj moja wizyta :-D:happy2: Zobaczymy co pokaże moja waga dziś;-)Trzymajcie kciuki o 16 .. muszę się jeszcze wybrać pod prysznic i ogarnąć kremikiem co by ładnie wyglądać;-)
 
Dzisiaj moja wizyta :-D:happy2: Zobaczymy co pokaże moja waga dziś;-)Trzymajcie kciuki o 16 .. muszę się jeszcze wybrać pod prysznic i ogarnąć kremikiem co by ładnie wyglądać;-)
bedziemy trzymac:-)odezwij sie koniecznie:-)
cześć dziewczyny! od wczorajszego badania mam brązową krew na wkładce, co zmienię to znowu się pojawia, ale to chyba nie czop??? tylko efekt ukrwionej szyjki, tak?

plamienie moze byc wynikiem badania ginekologicznego..tak mi ginka mowila po badaniu no ale ja nie plamilam na szczescie:-)powiedziala ze nawet pare dni moze takie plamienie portwac
 
cześć dziewczyny! od wczorajszego badania mam brązową krew na wkładce, co zmienię to znowu się pojawia, ale to chyba nie czop??? tylko efekt ukrwionej szyjki, tak?
jak sama krew to od szyjki pewnie albo jak mi powiedzieli wodnisty czop to co myslalam ze wody byc moze tez masz taki wodnisty obserwuj czy galaretki nie ma
 
reklama
To ten "normalny" skurcz. Ten skurcz był wyczuwalny i bolący... Brzuch mi stwardniał i doszedł do tego ból brzucha jak na @ i trwał 30 sekund. Wczoraj było takich skurczy kilka, ale nie urodziłam :tak:
przynajmniej wiesz jak wygląda ten skurcz. Mnie też łapie czasami w drodze że muszę się zatrzymać i zgiąć troszkę, ale nie wiem czy to już 100 % czy mniej. Jeszcze nigdy nie miałam ktg.
 
Do góry