reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

U mnie dopiero poszlo po mmasażu szyjki :eek: koszmar! skurcze w porównaniu z tym to nic. 2 kroplówki z oxy zeszły, wody chlusnęły jeszcze przed 1 kroplówką, skurcze owszem były mocne ale nie efektywne. Ale fakt, ze po masażu to od razu parte wystąpiły.

na samo wspomnienie dostałąm dreszczy... nigdy nie pozwolę sobie zrobić masażu szyjki :szok::szok::szok:
 
reklama
ja sę zorientowałam jak zaczęło k... boleć, bo myslalam,ze położna chce mnie poprostu zbadać. N szczęście krótko to trwało
 
ja sę zorientowałam jak zaczęło k... boleć, bo myslalam,ze położna chce mnie poprostu zbadać. N szczęście krótko to trwało

jak mi położna powiedziała, że mi zrobi masaż, to się nawet ucieszyłąm, bo masaż kojarzy się z czymś odprężającym. To się zdziwilam :szok: aż się rozdarłam, tak mnie z zaskoczenia wzięła.. a jak drugi raz przyszła, to nie dałąm się dotknąć, ani nawet zajrzeć.. od razu się rozbeczałam :eek: więcej razy nie probowała. Koszmar..
 
jak mi położna powiedziała, że mi zrobi masaż, to się nawet ucieszyłąm, bo masaż kojarzy się z czymś odprężającym. To się zdziwilam :szok: aż się rozdarłam, tak mnie z zaskoczenia wzięła.. a jak drugi raz przyszła, to nie dałąm się dotknąć, ani nawet zajrzeć.. od razu się rozbeczałam :eek: więcej razy nie probowała. Koszmar..

ja to myslalam ze wlasnie taki masaz pomaga ... eh jednak jest masaz i masaz hehe
 
Bylam dzis na wizycie,wsumie wszystko ok,zakaz wyjazdow poza hamburg,a planowalismy do szczecina w sobote na zakupy
uoeee.gif

Lozysko na przedniej sciance (nie przodujace bo inaczej cesarka jak w banku)
Ale gdyby jednak cesarka byla konieczna musialby zrobic fachowca bo wtedy kazda minuta wazna bo trzeba szybko dzialac,ale wszystko wskazuje na porod naturalny jak narazie.Wszystko zamkniete,ale rozpulchnione miekkie,termin na 19 usg dzis pokazalo ze wychodzi nawet ze dwa trzy dni pozniej ale po tym co dzis lekarz zobaczyl to stwierdzil,ze urodze wczesniej.Maly wazy juz 2600
szok.gif
Pozatym stwierdzil,ze wyglada mu na to ze bedzie szybki i latwy porod.oby tak bylo_Ogolnie jestem juz tam na dole tak wrazliwa,ze przy badaniu co bylo bardzo delikatne strasznie mnie bolalo:-(
Marze o tym,zeby normalnie zalozyc buty,ogolic nogi...............
 
Ostatnia edycja:
Maly wazy juz 2600
szok.gif
Pozatym stwierdzil,ze wyglada mu na to ze bedzie szybki i latwy porod.oby tak bylo_Ogolnie jestem juz tam na dole tak wrazliwa,ze przy badaniu co bylo bardzo delikatne strasznie mnie bolalo:-(
Marze o tym,zeby normalnie zalozyc buty,ogolic nogi...............
2600??? mój dziedzic półtorej tygodnia temu ważył 1,7kg! teraz pewnie z 2.... termin mamy bardzo podobny - mam na 13 (suwaczek jest ustawiony na 23)....

nogi to w miare normalnie golę, ale na swoje bikini to aż boję się spojrzeć :-p
 
reklama
Do góry