reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Która tutaj brała cyclogest? 😁 Nigdy nie przyjmowałam żadnych leków dopochwowo, to nie mam doświadczenia. Po zaaplikowaniu trzeba poleżeć? Rozpuszcza się to ładnie? 🙈
Wśród różnych dopochwowych progesteronów ten mi się najlepiej przyjmował (pomijając Crinone, bo to jest żel, to w ogóle luksus wchłaniania)
 
Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreski 🤡
 

Załączniki

  • IMG_8979.jpeg
    IMG_8979.jpeg
    198,8 KB · Wyświetleń: 18
Hej dziewczyny! Moje pierwsze kroki w życiu na forum, ale żałuję, że nie zajrzałam tu wcześniej.
Zakwalifikowana do programu w czerwcu, po 4 latach starań i pracy jako położna, przyczyna nieznana :(
22 oocyty pobrane, mamy 6 zarodków - 4 wysokiej jakości, 2 średniej, ale nie są złe
Transfer był 21.08 zarodka 5AA.
No niby wszystko pięknie, ale dzisiaj 6dpt i biel na teście, wiem że wcześnie, ale same rozumiecie. Najlepsze jest to, że na betę muszę iść w dzień pogrzebu ukochanej babci… Już mi chyba osiadły wszystkie moce po tym teście.
 
Hej dziewczyny! Moje pierwsze kroki w życiu na forum, ale żałuję, że nie zajrzałam tu wcześniej.
Zakwalifikowana do programu w czerwcu, po 4 latach starań i pracy jako położna, przyczyna nieznana :(
22 oocyty pobrane, mamy 6 zarodków - 4 wysokiej jakości, 2 średniej, ale nie są złe
Transfer był 21.08 zarodka 5AA.
No niby wszystko pięknie, ale dzisiaj 6dpt i biel na teście, wiem że wcześnie, ale same rozumiecie. Najlepsze jest to, że na betę muszę iść w dzień pogrzebu ukochanej babci… Już mi chyba osiadły wszystkie moce po tym teście.
Hej!
Beta już by Ci dzisiaj wyszla, wiem ze klinika chce betę 10 dpt ale dla siebie możesz zrobić jutro ☺️
 
reklama
Do góry